wtorek, 08 lipiec 2014 20:29

Wymień baterie na akumulatorki i przejdź na zieloną stronę mocy!

Akumulatorki Energizer Akumulatorki Energizer

Czy uważasz, że zużywasz zbyt dużo baterii? Czy wiesz, jak negatywnie wpływa to na nasze środowisko? Jeśli chciałabyś rozwiązać ten problem, to wejdź na stronę www.wiecejenergii.pl, skorzystaj z kalkulatora oszczędności i sprawdź jak szybko zwróci Ci się wymiana baterii na akumulatorki.

Czy zastanawiałaś się ile baterii zużywasz i utylizujesz w ciągu roku? Za dużo. A wystarczyłoby zastąpić je bardziej ekonomicznymi i wydajniejszymi akumulatorkami. W ten sposób nie tworzysz już stosów zużytych baterii - jaka to oszczędność dla naszego środowiska!

Dzięki swej nadzwyczajnej wydajności i mocy nowe akumulatorki Energizer doskonale sprawdzają się w m.in. aparatach cyfrowych, urządzeniach RTV lub zabawkach kilkukrotnie wydłużając ich czas działania. Dodatkowo, już w momencie kupna akumulatorki są naładowane i gotowe do użycia, a nieużywane utrzymują swój ładunek do jednego roku, dzięki czemu są gotowe do pracy, kiedy tylko będą Ci potrzebne.

A jeśli chciałabyś sprawdzić czy opłaca się wymienić baterie na akumulatorki Energizer, to możesz skorzystać z kalkulatora oszczędności znajdującego się na stronie www.wiecejenergii.pl. Wystarczy policzyć swoje baterie w pilotach, zabawkach oraz innych urządzeniach RTV, a kalkulator obliczy po jakim czasie zwróci się zakup akumulatorków.

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

© 2013-2020 by SN2.EU