piątek, maj 24, 2024
środa, 19 marzec 2014 14:42

Stylowo i wygodnie w podróży

Niemal wiosenna pogoda i coraz dłuższe dni sprawiają, że mamy ochotę więcej czasu spędzić poza domem. Szybka wycieczka za miasto czy zorganizowany weekendowy wypoczynek? Ważny jest dobry pomysł, choć czasem wystarcza wiosenny entuzjazm. Jedno jest pewne – przed sezonem wzmożonych podróży warto poćwiczyć pakowanie.

Tym bardziej, że wybierając podróż samolotem, wiele osób decyduje się wyłącznie na bagaż podręczny – nie tylko ze względów ekonomicznych, ale po prostu dlatego, że tak jest wygodniej.
W przypadku podróży z bagażem podręcznym najważniejsza jest organizacja. Pamiętajmy, że musi on spełniać wymagane przez linie lotnicze normy. To właśnie dlatego ważne jest, by akcesoria podróżne były lekkie, wielofunkcyjne i zajmowały jak najmniej cennego miejsca. Warto na przykład zabrać ze sobą tylko jedną za to wielofunkcyjną ładowarkę, która służy do ładowania wszystkich urządzeń przenośnych.

Minęły czasy, kiedy nie dbaliśmy o „stylówkę” w podróży. Dziś każdy chce być modny w pracy, na wieczornych spotkaniach, ale także podczas urlopu – niezależnie od rejonu, który tym razem wybraliśmy do eksploracji. W sezonie wiosna-lato 2014 „na mieście” i w podróży będą królowały kolory fuksji, żółci i zieleni, dzięki którym wyróżnimy się i miejskim autobusie, i na lotnisku.

Gadgetem, w który warto się zaopatrzyć jest wodoszczelne etui na telefon, które doskonale sprawdzi się podczas górskich wycieczek bądź nadmorskiego plażowania, ale także będzie modnym dodatkiem na naszych miejskich trasach.

Inspirowana wiosenno-letnimi trendami w modzie kolekcja Empiku „Proste, praktyczne, wygodne” skutecznie przyciągnie wzrok intensywnymi barwami, a jej elementy idealnie sprawdzą się podczas bliskich i dalekich wycieczek, nie zajmując dużo miejsca i nie obciążając bagażu.
W kolekcji znajdziemy: poduszki gwarantujące komfort podczas podróży w dwóch wersjach – dla dorosłych i dzieci, okrągłe poduszki z funkcją głośnika, a także przenośne głośniki i słuchawki. Kolekcję uzupełniają: kompaktowe plecaki i torby, silikonowe kosmetyczki, składane szczoteczki do mycia zębów i organizery podróżne, dzięki którym utrzymanie porządku w podróży stanie się proste jak nigdy dotąd.

Kolekcja „Proste, praktyczne, wygodne” jest dostępna w wybranych salonach Empik oraz na Empik.com.