poniedziałek, 28 październik 2013 16:57

Kolekcja New Atelier – naczynia dla singla i wielopokoleniowej rodziny już w sprzedaży!

Już w listopadzie do sprzedaży trafi wyczekiwany przez wszystkich miłośników porcelany, serwis New Atelier. Kolekcja powstała w nowej pracowni wzorniczej Polskich Fabryk Porcelany – Ćmielów Design Studio.

Projekt serwisu doceniła  Rada Ekspertów tegorocznego plebiscytu „Must have”, organizowanego przez Łódź Design Festival, trafił on również do kolekcji Muzeum Narodowego w Warszawie i Wrocławiu. Naczynia z kolekcji New Atelier to doskonała propozycja dla współczesnego pokolenia. Można je komponować wedle potrzeb – sprawdzą się zarówno w domu singla, jak i dużej rodziny.

 

Seria „New Atelier” to przykład nowego spojrzenia na formę i dekorację obiektu stołowego.

Kolekcja wpisuje się w ideę mix and match, czyli mieszaj i łącz. Poszczególne elementy zestawu oraz kolory dekoracji można dowolnie ze sobą łączyć. Tym sposobem, każdy może stworzyć spersonalizowany zestaw. „New Atelier” może stać się zarówno serwisem obiadowym, utrzymanym w jednolitej kolorystyce, jak i wielokolorowym zestawem śniadaniowym. 

„New Atelier” nawiązuje dialog z odbiorcą, nie ograniczając go zbędnymi klasyfikacjami i nie narzucając mu jednolitej kolorystyki. Ten serwis to dowód na to, że porcelaną można się bawić! 

 

Kolekcja „New Atelier” dostępna jest w kolorze białym oraz z graficzną dekoracją „Paski” w trzech kolorach:

•Czerwonym

•Zielonym

•Niebieskim

Naczynia można nabywać pojedynczo lub w łączyć w całe serwisy. 

 

Ilustracja:

Marka: Ćmielów Design Studio

Producent: Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A.

Projekt: Marek Cecuła, Modus Design

2013

Porcelana, kalka ceramiczna

www.porcelana.com.pl 

© 2013-2020 by SN2.EU