czwartek, 03 czerwiec 2010 18:41

Portowe życie w Los Angeles

Port w Los Angeles jest najruchliwszym portem w Ameryce. Rozciąga się na powierzchni 1700 hektarów i daje pracę 16 tysiącom ludzi, w tym własnym oddziałom policji i straży pożarnej.
To tu trafia niemal połowa wszystkich dóbr konsumpcyjnych, przybywających do Stanów Zjednoczonych. Każdego roku przez port przechodzi sto sześćdziesiąt dziewięć milionów ton towarów, których wartość szacuje się na niemal 190 miliardów dolarów. Seria Portowe życie daje wgląd w działanie skomplikowanej tkanki portu – ludzi i maszyn, pracujących 24 godziny na dobę, aby przepływ dóbr mógł przebiegać bez zakłóceń.

Każdy odcinek Portowego życia przedstawia niewidziane wcześniej sceny z codziennego życia i pracy w porcie Los Angeles. Dołącz do jego oddanych pracowników na strzelistych dźwigach, które każdego dnia rozładowują tysiące kontenerów, i wybierz się na wędrówkę z 25 tysiącami kierowców ciężarówek w nieustannym ruchu do i z portu.
Czytany 1291 razy

Horoskop

Ryby 19.II. - 20.III.

Ryby 19.II. - 20.III.

  „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder dalej
Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson dalej
Baran 21.III. - 20.IV.

Baran 21.III. - 20.IV.

  „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski dalej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Turystyka i świat

  • 1