piątek, 06 lipiec 2012 14:37

Stacje dokujące Dension dostępne w Polsce

Węgierska firma Dension – lider na światowym rynku w dziedzinie tworzenia innowacyjnych rozwiązań w zintegrowaniu smartfonów z samochodem – już w Polsce! Od 10 lat Dension jest pionierem w tworzeniu technologii, która pozwala zintegrować iPoda, iPhone’a oraz inne smartfony z systemem audio w samochodzie.  W swojej ofercie posiada innowacyjne akcesoria, które - dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych - pozwalają na bezpieczne i wygodne korzystanie w samochodzie  z urządzeń służących rozrywce.
Produkty firmy Dension są już dostępne w Polsce. Są to między innymi: stacja dokująca do iPhone’a oraz do pozostałych smartfonów. Obie stacje podłączone do systemu audio  w samochodzie odtwarzają muzykę, umożliwiają rozmowy telefoniczne oraz odsłuchiwanie wskazówek nawigacyjnych przez głośniki samochodowe. A wszystko to w szybki i łatwy sposób oraz przy zapewnieniu najwyższej jakości dźwięku!

Stacje dokujące mają wiele zalet. Dzięki uchwytowi do montowania na przedniej szybie lub desce rozdzielczej (w pozycji wertykalnej bądź horyzontalnej), użytkownik może wybrać optymalne dla siebie położenie, zależnie od tego czy korzysta z nawigacji, ogląda pliki video, czy też korzysta z książki telefonicznej. Oba urządzenia wykorzystują technologię hpst, zapewniającą najwyższą jakość dźwięku podczas słuchania muzyki oraz w czasie prowadzenia rozmów telefonicznych bądź za pośrednictwem internetowych komunikatorów. Dodatkowym plusem jest także to, że stacje dokujące zmniejszają liczbę kabli w samochodzie. Zasilanie do stacji dokujących Dension pobierane jest z gniazda zapalniczki 12V, a działają one nawet wtedy, gdy silnik samochodu jest wyłączony (np. w samochodach    z system Start-Stop). Urządzenia podłączane są do systemu audio samochodu za pośrednictwem 3.5 mm kabla aux (mały jack) lub wbudowanego nadajnika FM.

Rozwiązania technologiczne wprowadzane przez Dension są rewolucyjne nie tylko na polskim rynku, ale również w skali światowej. Dzięki nowoczesnej technologii, korzystanie ze stacji dokującej nigdy wcześniej nie było tak proste. Zaletą tych urządzeń jest również to, że Dension udostępnia specjalne, darmowe oprogramowanie z przyjaznym interfejsem (m.in. duże ikony, które eliminują problem z wybieraniem odpowiednich komend). Dzięki temu kierowca z łatwością może komunikować się ze światem zewnętrznym, słuchać ulubionej muzyki lub internetowych rozgłośni radiowych, korzystać z nawigacji, nie rozpraszając się i nie osłabiając koncentracji potrzebnej przy prowadzeniu samochodu.

Stacja dokująca dla obu smartfonów dostępne są w punktach sprzedaży sieci iSpot,  w internecie na stronie iSpot.pl oraz w sklepach iStock. Cena obydwu urządzeń wynosi 89,90 euro (około 349 zł).

Obie stacje dokujące są również dostępne na podstronie Dension, do kupienia za pośrednictwem bezpiecznego i prostego systemu PayPal, (www.densionsmart.com).

Produkty Dension wkrótce będą dostępne w sieci sklepów Media Markt, Saturn oraz T-Mobile.

Więcej informacji na stronie www.densionsmart.com.LIFE SOUNDS EASIER WITH DENSION!
Wyświetlony 691 razy
© 2013-2019 by SN2.EU