poniedziałek, 05 wrzesień 2011 16:34

Kingston WiDrive już w Polsce

Kingston ogłasza dziś wprowadzenie na rynek polski funkcjonalnego, kompaktowego i eleganckiego Kingston Wi-Drive. Jest on przeznaczony dla urządzeń takich jak Apple iPad, iPhone i iPod touch. Wi-Drive to bezprzewodowa przenośna pamięć flash, która pozwala użytkownikowi na przechowywanie i dostęp do większej ilości danych.

Wi-Drive, za pomocą aplikacji pobranej z App StoreSM “Kingston Wi-Drive”, pozwala użytkownikom odtwarzać filmy, mieć dostęp do muzyki oraz dzielić się plikami z innymi korzystającymi z urządzeń Apple. Wi-Drive wykorzystuje technologię opartą o pamięć Flash, aby przechowywać i przenosić dane z komputera lub laptopa kompatybilnego z USB. Pliki łatwo się pobierają dzięki wbudowanemu w Wi-Drive sygnałowi bezprzewodowemu - bez kabli i bez łączenia się z Internetem. Z jednego Wi-Drive mogą korzystać aż trzy osoby jednocześnie. Mogą one używać różnych rodzajów plików, nawet gdy są podłączone do internetu.

Aby rozpocząć korzystanie z Wi-Drive z dowolnym kompatybilnym produktem Apple, użytkownik po prostu przeciąga i upuszcza pliki ze swojego komputera albo laptopa do Wi-Drive przez kabel USB – tak jak podczas normalnego transferu danych za pomocą napędu USB Flash. Zanim Wi-Drive zostanie podłączony do wybranego urządzenia, użytkownik pobiera aplikację Wi-Drive z App Store.

Kingston Wi-Drive dostępny jest w dwóch pojemnościach - 16GB za 411 zł i 32GB za 532 zł (ceny sugerowane). Produkt znaleźć można jedynie w sklepach iSpot.

Specyfikacja Kingston Wi-Drive:

Pojemności: 16GB, 32GB

Rozmiar: 121.5mm x 61.8mm x 9.8mm

Temperatura pracy: 0°C to 50°C

Temperatura przechowywania: -10°C to 70°C

Interfejs Sieci Bezprzewodowej: Wi-Fi 802.11g/n z zabezpieczeniem sieci bezprzewodowej (WPA/WEP)

Bateria: do czterech godzin ciągłej pracy

Kabel: dołączony kabel Mini-USB na USB. Użytkownik może zgrywać pliki z komputera lub laptopa na Wi-Drive używając kabla USB

Gwarancja: 1 rok

Kompatybilny z: iPad, iPhone 3G/3GS/4, iPod touch (3G jest ograniczony do iOS 4.2.1+) Konfigurowalny APN - nazwa punktu dostępu (access point name) oraz kluczowe funkcje do łączenia z bezprzewodowym punktem dostępu (połączenie internetowe)

Obsługiwane formaty plików:
- Audio: AAC, MP3, WAV
- Video: m4v, mp4, mov, Motion JPEG (M-JPEG), AVI
- Obraz: jpg, bmp, tiff
- Dokument: pdf, doc, docx, ppt, pptx, txt, rtf, xls

© 2013-2020 by SN2.EU