niedziela, grudzień 10, 2023
wtorek, 09 czerwiec 2015 15:27

Jak to robią kobiety? Motorola X

Zastanawiasz się, jakim cudem kobiety potrafią wykonywać kilka czynności naraz? Wyciąganie prania jedną ręką, ścieranie podłogi drugą dłonią z równoczesną rozmową przez telefon to normalna rzecz dla każdej pani domu. Pewnie nie raz zastanawiałeś się, dlaczego to właśnie one zostały obdarzone takimi umiejętnościami.

Pewnie podziwiasz je za to i doceniasz, że wszystkie wykonywane równocześnie czynności są zrobione profesjonalnie i bardzo dokładnie. Chcesz poznać tę tajemnicę? Już za chwilę dowiesz się, jaki cudem jest to możliwe.

Kobiety potrafią wykonywać kilka czynności naraz, korzystając z pomocy pewnego niewielkiego urządzenia

Tajemnicza zdolność kobiet do ogarniania całej otaczającej je rzeczywistości nie bierze się znikąd. Nowoczesne kobiety, które podziwiasz za zdolność skupienia uwagi na wielu rzeczach naraz, korzystają z prostego urządzenia. Jest nim nowy telefon Moto X od Motoroli, który umożliwia odbieranie telefonów, zamieszczanie zdjęć na Facebooku, otwieranie aplikacji i surfowanie po internecie bez użycia rąk. Cała obsługa polega na wydawaniu komend głosem. Teraz już wiesz, dlaczego twoja kobieta potrafi równocześnie przeglądać Facebooka, gotować i podlewać kwiaty.

Moto X

Nowy telefon Moto X to nie tylko możliwość obsługi głosem, ale również wyjątkowy wygląd, duży wyświetlacz i rzeczywisty obraz. To również dobre warunki techniczne, nowoczesne oprogramowanie i niezawodność, czyli wszystko to, czego potrzebują również mężczyźni.