wtorek, 11 czerwiec 2013 13:54

Skok na rower z Empikiem

Czy wiecie, że pierwowzór roweru zaprojektował niemiecki wynalazca, baron Karl Drais już w pierwszej połowie XIX wieku? To na jego cześć został on nazwany od nazwiska twórcy drezyną. Regulowane siodełko nie było wtedy znane, a wielkość pojazdu uzależniona była od wzrostu użytkownika. Cyklista żeby skręcić musiał zejść z roweru i go przestawić, ponieważ w pierwotnej wersji koło było zamontowane na sztywno, a tym samym nie było możliwości wykonania skrętu.

Pomimo tego rower bardzo szybko znalazł swoich amatorów w Wielkiej Brytanii i Francji.

Dziś rower można znaleźć niemal w każdym domu, a wymagania dzisiejszych cyklistów uległy ogromnym zmianom – liczy się nie tylko lekkość i bezawaryjność roweru, ale też jego kolor i design. Trudno o lepszy czas na rowerową przejażdżkę niż wiosna i lato, chociaż dla prawdziwych rowerzystów każda pogoda jest doskonała.

Wielu z nas chce, by rower wyglądał oryginalnie i podkreślał naszą osobowość. Efekt ten można uzyskać w prosty sposób – montując elementy, które sprawią, że nasz rower będzie niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Jeśli więc chcesz podczas rowerowej wycieczki wyglądać oryginalnie i stylowo, warto zaopatrzyć się w rowerowe dodatki. Eksperci zalecają ich użycie również ze względów praktycznych. Dzięki odblaskowym dodatkom będziesz bardziej widoczny dla innych uczestników ruchu ulicznego.

Dla miłośników rowerów, którzy cenią sobie indywidualny styl i chcą, aby ich pojazd wyglądał oryginalnie i kolorowo, Empik przygotował ciekawą propozycję dodatków rowerowych „Horizone”. Te akcesoria w naturalny sposób uzupełniają i wzbogacają znane już z oferty Empiku publikacje i wydawnictwa tematyczne w kategorii Podróże/Wycieczki. Stylistyka akcesoriów nawiązuje do stylu sportowego, w kolorach i wzorach układających się w spójną kolekcję.

Znajdziesz wśród nich między innymi: odblaskowe klipsy i opaski, które zapewnią dobrą widoczność na drodze, łatwą do montażu silikonową, wielozadaniową lampkę LED, unikalny designerski dzwonek rowerowy czy żelowy pokrowiec na siodełko, który skutecznie zwiększy komfort jazdy. Czas na przejażdżkę rowerową!

Kolekcja praktycznych i stylowych dodatków rowerowych „Horizone” jest dostępna we wszystkich salonach Empik w Polsce – już tylko do końca czerwca z rabatem 50%.

Wyświetlony 285 razy
© 2013-2019 by SN2.EU