wtorek, listopad 28, 2023
czwartek, 04 sierpień 2022 13:40

Thermomix opinie

Dietomix Dietomix pexels

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem Thermomix, masz wiele pytań. Ta recenzja obejmuje funkcje Thermomix TM6, platformę z przepisami Cookidoo, wskazówki dotyczące obsługi i nie tylko. Czy to warte swojej ceny? Jest to na pewno jedno z najpopularniejszych urządzeń kuchennych.

 

Thermomix TM6

Thermomix TM6 to najnowsza wersja popularnego urządzenia kuchennego, która oferuje bogactwo dodatkowych funkcji, dzięki którym gotowanie staje się proste. Wśród nich jest szereg metod gotowania, w tym wolne gotowanie, karmelizowanie, fermentacja i inne. Funkcje te wykorzystują podstawowe, opracowane w Niemczech możliwości urządzenia, takie jak solidny silnik i łatwe w obsłudze elementy sterujące. Dzięki tak wielu zaletom ten nowy model z pewnością będzie najlepszym urządzeniem kuchennym, jakie kiedykolwiek posiadałeś.

Thermomix TM6 jest idealny do wszystkich kuchni. Jest wyposażony w ekran dotykowy i pokrętło, a nawet ma wbudowaną łączność Wi-Fi. TM6 jest wyposażony w miskę ze stali nierdzewnej o pojemności 2,2 litra, wkład varoma, koszyczek do gotowania, motylek, miarkę i osłonę przed rozpryskiwaniem. Obejmuje również łączność Wi-Fi i dostęp do dużej bazy przepisów kulinarnych.

Platforma z dietami na Thermomix — Dietomix

Dietomix  to platforma z dietami na Thermomix. Opiera się na założeniu, że można jeść zdrowo i smacznie, a przy tym nie tracić czasu na przygotowywanie posiłków, dzięki wykorzystaniu Thermomix. Ta platforma przepisów jest dostępna online na komputerze i urządzeniach mobilnych, dzięki czemu możesz przeglądać przepisy z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.

Dietomix to platforma, która oferuje setki zdrowych przepisów, które pomogą Ci przygotować wyjątkowe dania na każdą okazję. Niezależnie od tego, czy jest to prosty rodzinny obiad, czy zdrowe smoothie i przekąski dla dzieci. Możesz nawet zaplanować posiłki z wyprzedzeniem i korzystać z listy zakupów gdy dostępna jest dla Ciebie w telefonie, korzystając z platformy.

Platforma z przepisami Cookidoo

Platforma z przepisami Cookidoo dla Thermomix to internetowa kolekcja ponad 70 000 przepisów na urządzenia Thermomix. Pozwala stworzyć własny przepis i uporządkować go we własnej książce kucharskiej, notatniku lub liście zakupów.

Możesz przeglądać, dodawać zakładki i tworzyć kolekcje swoich ulubionych potraw, a następnie korzystać z tych przepisów w swoim Thermomix.

Koszt

Koszt Thermomix zależy od tego, gdzie mieszkasz. Jeśli mieszkasz w Polsce, możesz kupić produkt bezpośrednio od firmy. Biorąc udział w sesji demonstracyjnej, aby sprawdzić, czy maszyna jest dla Ciebie odpowiednia.

Koszt Thermomix w Polsce jest, dość wysoki obecnie jest to kwota 5745 zł. . W rzeczywistości możesz uzyskać urządzenie w ratach 0%.

Podsumowanie

Jeśli interesuje Cię znalezienie najlepszych przepisów do wykorzystania w urządzeniu Thermomix, możesz poszukać zasobów internetowych platform on line. Witryna poświęcona najlepszym przepisom z całego świata, posiada bazę danych zawierającą ponad 50 000 przepisów, które można przeszukiwać, w tym dania kuchni brytyjskiej i międzynarodowej. Możesz nawet tworzyć spersonalizowane kolekcje, planować cotygodniowe posiłki i zautomatyzować listę zakupów.

Nowe ustawienie Thermomix do jajek umożliwia gotowanie jajek na miękko lub na twardo za naciśnięciem jednego przycisku. Ostrze automatycznie mierzy moment obrotowy podczas powolnego zagęszczania sosu. W TM6 można również karmelizować cebulę dzięki nowej funkcji Sauté lub wykorzystać nową funkcję slow-cook do przygotowania gulaszu. Nowy model posiada również funkcję sous-vide do gotowania mięsa, ryb i warzyw w niskiej temperaturze przez dłuższy czas. A dzięki funkcji fermentacji można przygotować jogurt, ser i zakwas chlebowy.

Thermomix TM6 to najnowszy model Thermomixa, urządzenia kuchennego, które istnieje od ponad 50 lat. TM6 jest aktualizacją poprzedniego modelu, TM5, i zawiera nowe cechy i ulepszoną funkcjonalność. Niektóre z najbardziej zauważalnych zmian obejmują nowy wyświetlacz dotykowy, wbudowaną czajnik oraz nowe funkcje gotowania. Na uwagę zasługuje również łączność Wi-Fi.