wtorek, 21 lipiec 2015 10:09

Czyste dziąsła, zdrowy uśmiech!

Zdrowy uśmiech to nie tylko zdrowe zęby, ale także dziąsła. Odpowiednie oczyszczanie przestrzeni przy dziąsłach pozwala uniknąć problemów, takich jak zaczerwienienia, krwawienie, nadwrażliwość na ciepło i zimno, czy nieprzyjemny oddech, prowadzących w dalszej kolejności do poważnych chorób przyzębia i zebów, w tym paradontozy.

Marka Jordan opracowała wygodny produkt, który pozwala na dokładne i skuteczne czyszczenie przestrzeni międzyzębowych. Szczoteczki międzyzębowe Brush Between dostępne w pięciu rozmiarach, pasujące do większości przestrzeni międzyzębowych, pozwalają dotrzeć do wszystkich powierzchni wokół zębów usuwając resztki jedzenia i zanieczyszczenia. Wysoka jakość wykonania z zastosowaniem włosia WaveCut™ i ergonomiczny uchwyt sprawiają, że czyszczenie jest łatwe i szybkie. Szczoteczki sprawdzą się także w pielęgnacji mostów, koron, implantów, oraz przy aparatach ortodontycznych.

Szczoteczka WaveCut™ - unikalny kształt szczoteczki dla lepszego czyszczenia
Miękka końcówka ułatwia włożenie szczoteczki między zęby. Elastyczny drucik ułatwia manewrowanie między zębami, również przy wyciąganiu szczoteczki.
Kształt szczoteczki Wave Cut został opracowany, aby jeszcze dokładniej czyścić przestrzenie międzyzębowe – kiedy jest między zębami, końcówka szczoteczki wychodzi z drugiej strony, a krótsze włosie czyści ścianki zęba
Przy wyjmowaniu szczoteczki dłuższe włosie składa się (na kształt choinki), dzięki czemu łatwiej usunąć szczoteczkę.

 


Opakowanie: 10 sztuk
Cena: 17,99 PLN

Nowe szczoteczki międzyzębowa Jordan Brush Between dostępne są w drogeriach oraz w dobrych sklepach na terenie całego kraju.

Wyświetlony 975 razy
© 2013-2019 by SN2.EU