piątek, 08 luty 2013 18:39

Ekspresowe zabiegi powiększania ust!

Piękne i pełne usta są ważnym atrybutem kobiecości – to one przyciągają uwagę mężczyzn. Co ciekawe, ekspresowy zabieg przynoszący natychmiastowy efekt, robi furorę zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn.  Zabieg powiększania ust wykonywano już na początku XX wieku, np. wstrzykując w usta parafinę. Nie było to bezpieczne dla zdrowia pacjentki.

Współczesne zabiegi wykonywane są przy użyciu sprawdzonych i bezpiecznych preparatów. Powiększanie ust jest bezbolesne, przy zastosowaniu znieczulenia stomatologicznego, po które sięgają chirurdzy plastyczni.

Kwas hialuronowy najpopularniejszy
Do najbardziej popularnych wypełniaczy należy kwas hialuronowy. „Zabieg można wykonać w przerwie lunchowej. Cała procedura trwa około 15-20 minut, a efekt powiększenia osiąga się natychmiast” – tłumaczy dr Monika Grzesiak z Centrum Chirurgii Plastycznej w Warszawie.

Kwas hialuronowy wstrzykuje się cienką igłą, a potem masuje się wargę tak, aby nadać jej pożądany kształt.

„Przy okazji powiększenia ust kwasem hialuronowym, wypełnia się również powstające wokół warg zmarszczki. Bez względu na wiek, skóra jest w tych miejscach nadwyrężona. Kwas hialuronowy odżywia ją i bardzo dobrze wpływa nie tylko na wypełnienie, ale i regenerację skóry” – mówi dr Monika Grzesiak.

Cena wykonania takiego zabiegu zależy od ilości kwasu potrzebnego do uzyskania pożądanego efektu  powiększenia. Zwykle oscyluje w granicach 1000 zł. Po zabiegu widoczne może być niewielkie opuchnięcie, które znika zwykle w ciągu doby. Stosowanie najlepszych preparatów, pozwala na utrzymanie efektu pięknych i pełnych warg nawet przez 2 lata.

Inne metody powiększania ust:
•    Własna tkanka tłuszczowa – tkankę tłuszczową pobiera się z miejsc, w których występuje ona najczęściej w nadmiarze, tj. brzucha czy ud. Zabieg wykonuje się przy użyciu cienkich kaniul, które nie pozostawiają blizn.
•    Botox – wstrzykuje się go za pomocą cienkich igieł. Nie powoduje uczulenia, a efekt jest widoczny po około tygodniu. Dodatkowo wygładza zmarszczki wokół ust, oczu, żeby nie pogłębiały się z wiekiem.

Więcej na: www.drgrzesiak.pl

© 2013-2020 by SN2.EU