czwartek, 27 wrzesień 2012 15:54

Bądź piękna z Tołpą

TOŁPA wyróżnia się specjalistycznym podejściem do pielęgnacji skóry oraz zapobieganiu i rozwiązywaniu problemów o charakterze dermatologiczno-kosmetycznym. Filozofia produktów marki TOŁPA opiera się na borowinie i torfie TOŁPA - nowoczesnych formach tradycyjnej borowiny leczniczej i torfu o szerokich właściwościach regeneracyjnych i wspomagających funkcjonowanie organizmu.

Firmowe substancje czynne - torf i borowina TOŁPA otrzymywane są wg opatentowanej technologii ekstrakcji torfu opracowanej przez wybitnego polskiego botanika, badacza i specjalistę w dziedzinie torfu profesora dr hab. Stanisława Tołpę (1901–1996), który dał początek istnieniu marki.

Wg badań Profesora torf TOŁPA dostarcza skórze niezbędnych składników odżywczych. Jest także naturalnym antyoksydantem - neutralizuje działanie wolnych rodników przeciwdziałając starzeniu się skóry oraz wykazuje właściwości wzmacniające układ odpornościowy. Stosowana w kosmetykach marki TOŁPA borowina TOŁPA to starannie wyselekcjonowana odmiana torfu leczniczego, pozbawiona wszelkich balastów esencja substancji czynnych. Ceniona jest za swoje właściwości przeciwpodrażnieniowe, detoksykacyjne, antyoksydacyjne (zwalczanie wolnych rodników) i regulujące procesy metaboliczne.  W odróżnieniu od borowiny tradycyjnej - nie obciąża organizmu,  jest łatwa w użyciu i nie pozostawia śladów na skórze.

Preparaty marki TOŁPA tworzone są według aptecznych procedur, które cechuje innowacyjność, wysoka tolerancja i bezpieczeństwo stosowania oraz skuteczność potwierdzona licznymi badaniami naukowymi i klinicznymi (badania randomizowane, porównywane z placebo, z podwójnie ślepą próbą). Zawierają ograniczoną ilość konserwantów i substancji zapachowych, nie posiadają w składzie sztucznych barwników oraz nie są testowane na zwierzętach. Wszystkie preparaty poddawane są testom klinicznym i dermatologicznym. Mogą być stosowane przy skórze nadwrażliwej i alergicznej.

Torf wykorzystywany do produkcji borowiny i torfu TOŁPA pochodzi z torfowiska znajdującego się w czystym ekologicznie regionie Polski – dolinie rzeki Prosny, wyselekcjonowanego przez profesora Tołpę spośród setek tysięcy hektarów torfowisk w Polsce.

Preparaty marki TOŁPA dostępne są w firmowych Sklepikach Borowinowych, wybranych aptekach i sklepach na terenie całego kraju oraz w sprzedaży wysyłkowej.

 

Zapraszamy również do firmowego ośrodka typu DAY SPA - TOŁPA SPA BOROWINOWEGO ukierunkowanego na wielopoziomową odnowę organizmu za pomocą borowiny TOŁPA.

http://tolpa.pl/pl

© 2013-2020 by SN2.EU