sobota, wrzesień 30, 2023
piątek, 11 kwiecień 2014 17:14

Empik zaprasza na spotkanie z trenerką fitness - Sylwią Wiesenberg

Spotkanie w Empiku z Sylwią Wiesenberg Spotkanie w Empiku z Sylwią Wiesenberg

W sobotę, 12 kwietnia, w warszawskim salonie Empik Junior przy ul. Marszałkowskiej odbędzie się spotkanie z autorką popularnej za oceanem metody „Tonique” - Sylwią Wiesenberg. Instruktorka fitness będzie promować pierwszą na polskim rynku płytę DVD „TONIQUE. Autorski program Sylwii Wiesenberg krok po kroku - ENERGY MAT” oraz kolekcję przyrządów do ćwiczeń FIT&FUN. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14.00.


Sylwia Wiesenberg to polska trenerka fitness, na co dzień mieszkająca w Nowym Jorku. Porzuciła karierę w branży finansowej, by w pełni oddać się swojej pasji – aktywności fizycznej. Jest autorką unikatowej metody „Tonique”, skierowanej zarówno do młodych mam, jak i zapracowanych businesswomen. Łączy ona fitness ze zdrowym odżywianiem oraz rozwojem osobistym. Teraz także Polkom pomoże osiągnąć wymarzoną figurę i zmotywuje je do prowadzenia pełniejszego i bardziej satysfakcjonującego życia.

W skutecznym treningu oraz osiągnięciu idealnej sylwetki pomogą przyrządy sportowe z kolekcji Empiku FIT&FUN, która została przygotowana właśnie we współpracy z Sylwią Wiesenberg.

W kolekcji znajdziemy: skakankę, wygodne hantle z uchwytami (0,5 kg oraz 1 kg), profesjonalną piłkę do ćwiczeń z pompką oraz zestawy elastycznych taśm – przydatne podczas praktykowania jogi i pilatesu, ekspandery z uchwytami, wzmacniające działanie ćwiczeń rozciągających mięśnie brzucha, ramion, pleców i miednicy, wytrzymałą na uszkodzenia matę do ćwiczeń, która sprawdzi się także podczas wycieczek turystycznych, przyjazny dla środowiska bidon sportowy z higienicznym ustnikiem, a także wygodną torbę treningowa z praktyczną kieszenią na buty oraz ręcznik z mikrofibry, który wchłania 6 razy więcej wody niż sam waży.

Płyta DVD „TONIQUE. Autorski program Sylwii Wiesenberg krok po kroku – ENERGY MAT” przedstawia trening na macie, który jest połączeniem różnorodnych ruchów wykonywanych w szybkim tempie, które skutecznie kształtują ciało. „Tonique Energy Mat” podnosi tętno i podwyższa wytrzymałość organizmu. Jak mówi trenerka, program został stworzony po to, by z każdym ruchem dodawać energii ciału i duszy, a także maksymalizować efektywność czasową treningu.
Przez wiele lat, mówiąc o treningach metodą „Tonique”, używałam określenia „Me Time” (tłum. Mój Czas/Czas dla Mnie). Teraz to jest „Twój Czas”, kiedy możesz dopingować siebie, kiedy nikt Cię nie osądza i nie ocenia. Mam nadzieję, że dzięki „Tonique Energy Mat” Wasze ciało stanie się bardziej jędrne, doskonałe i po prostu fit – zachęca do ćwiczeń Sylwia Wiesenberg.

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce