wtorek, 09 grudzień 2014 12:28

Galeria Mokotów na Święta

Galeria Mokotów Galeria Mokotów

Świąteczna photo budka, czy kolędowe studio nagrań – to niektóre z atrakcji, które pojawią się w Galerii Mokotów już w najbliższy weekend. Najmłodsi będą mogli napisać list do Świętego Mikołaja i przygotować dla niego ciastka.

Poszukiwacze nietuzinkowych upominków świątecznych będą mogli przesłać rodzinie i przyjaciołom własną aranżację swojej ulubionej świątecznej piosenki albo podarować im swoje zabawne „mikołajowe” zdjęcie.

W mini studiu nagrań fani kolędowania będą mogli stworzyć własną wersję kolędy lub popularnej świątecznej piosenki. Wystarczy wejść do studia, wybrać ulubiony podkład muzyczny i zaśpiewać. Nagrania będą odpowiednio montowane i wysyłane do wszystkich wykonawców. Świąteczną radością z nagrywania „Jingle Bells” czy „Last Xmas” będzie można zaskoczyć rodzinę i znajomych np. na Facebook’u.

Z kolei w świątecznej photo budce będzie można przywdziać brodę Mikołaja albo czapkę śnieżynki i zrobić sobie serię zdjęć z napisem: „Do it sth in Xmas style”.

Ci, którzy pielęgnują piękną tradycję wysyłania kartek bożonarodzeniowych lub chcą odświeżyć ten zwyczaj, będą mogli wypełnić pocztówkę lub stworzyć jej własną wersję w Post Office i wysłać.

Najmłodsi goście Galerii Mokotów, w specjalnej gwiazdkowej strefie będą mogli napisać list ze swoimi świątecznymi marzeniami do Świętego Mikołaja i dołączyć do niego pyszne ciasteczka, które przygotują pod czujnym okiem Śnieżek.

Prawdziwą niespodzianką będzie magiczna, śnieżna kula, która pojawi się na poziomie 2 w Alei Smaków. Każdy będzie mógł poczuć świąteczny puch na własnej skórze, ponieważ do wielkiej śnieżki będzie można wejść.

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

© 2013-2020 by SN2.EU