wtorek, 04 czerwiec 2013 17:01

Homemade, nowa marka ekologicznych zupek

Homemade to w 100% naturalne gotowe zupy. Niepasteryzowane, bez konserwantów, sztucznych barwników i polepszaczy smaku. Przygotowane tylko z naturalnych, najwyższej jakości  składników. Dzięki nowoczesnej technologii pakowania, zupy mają dwutygodniowy okres przydatności.

Należy przechowywać  je w lodówce. Obecnie w sprzedaży jest pięć smaków: Krem z pomidorów z bazylią, Krem z pora z parmezanem, Krem z marchwi z imbirem, Krem z brokułów oraz  Krem z białych warzyw. Wszystkie są wegetariańskie, jednak planujemy również ofertę dla mięsożerców. Niebawem wprowadzimy do sprzedaży nowe smaki. Planujemy m.in.: zupy sezonowe ponieważ chcemy promować wykorzystywanie tego co dana pora roku oferuje najlepszego. Na początku czerwca pojawią się chłodniki a jesienią rozgrzewające zupy na ponure dni.

Homemade jest produktem w 100% polskim. Wszystko, począwszy od produkcji po dystrybucję ma miejsce na terenie Warszawy. Dysponujemy profesjonalną kuchnią, w której nasz kucharz własnoręcznie przygotowuje wszystkie dania. Oprócz doskonałego jedzenia chcieliśmy stworzyć produkt, który dorównywałby markom zagranicznym pod względem designu. 

Dlatego do stworzenia opakowań jak i całej identyfikacji wizualnej marki, zaangażowaliśmy doskonałego polskiego designera Andrzeja Wieteszkę. Na co dzień markę homemade tworzą trzy osoby poniżej trzydziestego roku życia – historyczka sztuki oraz dwóch finansistów, których połączyła kulinarna pasja.

Zupy homemade dostępne są w Hali Koszyki oraz sklepach spożywczych na terenie Warszawy. Dokładne lokalizacje ogłaszamy na facebooku. Z dnia na dzień lista jest coraz dłuższa.

Cena to ok. 9 zł za opakowanie 430 ml

www.homemade.plfacebook/homemade

Wyświetlony 1015 razy
© 2013-2019 by SN2.EU