sobota, lipiec 20, 2024
poniedziałek, 29 maj 2023 16:15

Balkony francuskie - funkcjonalne rozwiązanie dla małych przestrzeni mieszkalnych

Balkony francuskie Balkony francuskie

Balkony francuskie, znane również jako balkony bezpośrednio przylegające do budynków, to elementy architektoniczne, które pozwalają na zwiększenie przestrzeni mieszkalnej i dodatkowo wzbogacają estetykę budynku.

 

Czym są balkony francuskie i jakie oferują korzyści dla mieszkańców?

Balkony francuskie są zazwyczaj metalowe lub szklane, i składają głównie z balustrad lub barierki, które zabezpieczają przed upadkiem. Balkony te wychodzą prosto z okna lub drzwi balkonowych.

balkony francuskie

balkony francuskie

W jakich przypadkach warto zamontować balkony francuskie?

Zastosowanie balkonów francuskich jest szczególnie korzystne w przypadku małych mieszkań lub domów, gdzie przestrzeń na zewnątrz jest ograniczona. Dzięki nim mieszkańcy mogą cieszyć się świeżym powietrzem i widokiem na otoczenie bez konieczności wychodzenia na zewnątrz. Balkony francuskie mogą być również użyteczne w przypadku, gdy właściciel budynku chce wykorzystać miejsce na zewnątrz jako miejsce na powieszenie roślin.

Warto zauważyć, że balkony francuskie są szczególnie popularne we Francji, stąd ich nazwa. Jednakże, są one również popularne w innych krajach europejskich i stanowią stały element architektury miejskiej w wielu miastach.

Balustrady francuskie szklane marki Avis - nowoczesne rozwiązanie w zakresie bezpieczeństwa i estetyki

Balustrady francuskie szklane marki Avis to innowacyjne rozwiązanie w zakresie balustrad bezpieczeństwa. Są one wykonane z hartowanego szkła o grubości 12 mm, które zostało poddane procesowi laminacji, co gwarantuje ich wytrzymałość i bezpieczeństwo użytkowania.

Balustrady francuskie szklane marki Avis posiadają minimalistyczny design, który idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz. Są one dostępne w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu można dopasować je do indywidualnych potrzeb klienta.

balustrady francuskie

balustrady francuskie

balustrady francuskie

balustrady francuskie

balustrady francuskie

balustrady francuskie

 

Avis - lider w produkcji wysokiej jakości systemów aluminiowych i szklanych balustrad francuskich

Producentem balustrad francuskich szklanych jest polska firma Avis, która działa na rynku od 2009 roku i jest liderem w branży systemów aluminiowych. Firma Avis specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości balustrad.

Ważnymi cechami produktów marki Avis są innowacyjność, funkcjonalność, jakość oraz dbałość o estetykę wykonania. Firma Avis stale inwestuje w nowoczesne technologie, co pozwala jej na ciągłe udoskonalanie swoich produktów i zaspokajanie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Podsumowując, balkony francuskie są dobrym rozwiązaniem w przypadku małych przestrzeni mieszkalnych lub w sytuacji, gdy właściciel budynku chce wykorzystać miejsce na zewnątrz w celach rekreacyjnych lub ozdobnych.