wtorek, listopad 28, 2023
piątek, 10 marzec 2023 19:47

Poznaj korzyści płynące ze stosowania kulek gejszy

kulki gejszy kulki gejszy mat.prasowe

Gadżety erotyczne stanowią świetne urozmaicenie w sypialni, mogą także wpływać pozytywnie na kondycję narządów intymnych. Na szczególną uwagę zasługują kulki gejszy, które sprzyjają zachowaniu zdrowia dna miednicy.

Kobiety mogą liczyć na przyjemne doznania i jednocześnie na zwiększenie siły mięśni dna miednicy. Kulki gejszy są wobec tego bardzo przydatnym akcesorium, a mnogość modeli pozwala na dopasowanie go do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji.

 

Dlaczego warto używać kulek gejszy?

Kulki gejszy składają się najczęściej z dwóch elementów okrągłych, które umieszcza się w pochwie. Podczas poruszania się generowane są drgania w dnie miednicy, co wiąże się z szeregiem korzyści. Można liczyć na zwiększenie nawilżenia pochwy i napięcia mięśni. Kluczową kwestią jest to, aby kobieta mające w sobie kulki gejszy była w ruchu. W przeciwnym razie gadżet nie spełni należycie swojego zadania.

W połączeniu ze świadomym wykonywaniem skurczy dna miednicy można trenować jego mięśnie. Regularne treningi przyczyniają się do wzrostu napięcia mięśni dna miednicy. Zwiększa się także ich siła, jeśli zostaną wdrożone również ćwiczenia Kegla. Warto też wiedzieć, że korzystanie z kulek gejszy ma pozytywny wpływ na sferę seksualną. Można liczyć na odczuwanie intensywniejszych orgazmów.

Trwają one dłużej, co przekłada się oczywiście na czerpanie większej przyjemności ze zbliżeń seksualnych. Kulki gejszy pomagają również przy nietrzymaniu moczu, przeciwdziałają zaparciom. Ich stosowanie zmniejsza ryzyko wypadnięcia macicy. Wspaniale nadają się do trenowania dna miednicy po przebytej operacji żeńskich narządów płciowych.

Jakie ma w ofercie kulki sklep erotyczny?

 kulki gejszy lelo

 

W sprzedaży znajduje się wiele rodzajów kulek gejszy. Dużą popularnością cieszą się modele silikonowe ze względu na miękkość, łatwe utrzymanie w czystości. Szybko się nagrzewają. Godne polecenia są przede wszystkim akcesoria wykonane z silikonu medycznego, certyfikowane i atestowane. Można również zdecydować się na kulki metalowe. Trzeba jednak liczyć się z większą twardością i chłodem przy pierwszym kontakcie.

kulki gejszy koralowe

Do stymulacji warto sięgać po kulki gejszy progresywne. Poszczególne modele różnią się wielkością i wagą. Będą świetną opcją podczas gry wstępnej i masturbacji. Godne uwagi są również kulki biofeedback, które rewelacyjnie nadają się do trenowania mięśni Kegla. Kobietom oczekującym silnej stymulacji można polecić kulki wibrujące, sterowane pilotem (np. kulki We-Vibe – Bloom).

.