środa, grudzień 06, 2023
wtorek, 06 wrzesień 2022 16:51

AArkada Serum TC16 – kosmetyk, który pokochają Twoja skóra i paznokcie

AArkada TC16 AArkada TC16 pixabay

Serum TC16 marki AArkada to fenomenalnie działający preparat o delikatnym, przyjemnym zapachu, który produkowany jest z naturalnych substancji przy pomocy innowacyjnych, nowoczesnych technologii.

Jego działanie to zasługa znajdujących się w składzie, trzech, wysokowartościowych składników, czyli kolagenu, gliceryny i olejku z drzewa herbacianego. Jak działa ten kosmetyk, jak stosować serum AArkada TC16 i gdzie je kupić? Jeśli jesteście zainteresowani tym produktem, koniecznie zostańcie z nami do końca!

 

Jak działa serum TC16 AArkada?

Serum wykazuje szereg fantastycznych właściwości. Działa ono zarówno na naszą skórę jaki i paznokcie, dlatego z chęcią wykorzystują je kosmetolodzy i podolodzy.

Składniki aktywne, które znajdziecie w serum to:

  • odpowiedzialny za odpowiednie nawodnienie naskórka, silnie nawilżający i wygładzający kolagen,
  • nawilżająca i wspierająca przenikanie innych substancji aktywnych w głąb skóry gliceryna,
  • działający bakteriobójczo i grzybobójczo olejek z drzewa herbacianego.

Serum AArkada TC16 na skórę

Składniki, które znajdziecie w tym kosmetyku, zostały dobrane w taki sposób, aby wspierać gojenie się, nawet najtrudniejszych ran. Działanie serum doceniają osoby borykające się z grzybicą oraz zaawansowanym trądzikiem o podłożu bakteryjnym. Działa ono antyseptycznie oraz antybakteryjnie. Jeśli macie problem z niedoskonałościami na twarzy oraz ciele – to serum powinno pomóc Wam się ich pozbyć.

Dodatkowo, serum działa:

  • nawilżająco,
  • regenerująco,
  • przeciwzmarszczkowo,
  • odżywczo.

Serum AArkada TC16 na paznokcie

Serum AArkada TC16 to kosmetyk, który działa także na paznokcie. Jest nieoceniony w leczeniu ich grzybicy. Doceniają go osoby z problemem onycholizy, zielonej bakterii na paznokciach, suchości skórek i wału okołopaznokciowego oraz rozwarstwiającej się płytki. Regularne aplikowanie tego serum na paznokcie sprawia, że stają się one zdecydowanie bardziej twarde, mniej się kruszą i łamią.

Jak aplikować serum AArkada?

Serum aplikujemy bezpośrednio (w niewielkiej ilości) na zmianę skórną i delikatnie wcieramy. Dokładnie tak samo robimy z paznokciami i skórkami. Po wtarciu serum, zostawiamy je do wyschnięcia. Zarówno skóra, jak i paznokcie, na które aplikujemy serum powinny być czyste.

Gdzie kupić serum AArkada TC16?

Serum bez problemu dostaniecie w sieci. Jest dostępne w internetowej drogerii kosmetycznej Strefa Urody. Jeśli jesteście nim zainteresowani, koniecznie tam zajrzyjcie. Pamiętacie jednak, by produkt, który kupicie przechowywać w oryginalnej, ciemnej butelce w temperaturze pomiędzy 5°C a 25°C. Zawarty w jego składzie kolagen jest stabilny tylko i wyłącznie we wspomnianej temperaturze, dlatego serum nie przelewamy i nie trzymamy na słońcu.