czwartek, 13 styczeń 2022 19:35

Nietypowe obrączki ślubne

obrączki ślubne obrączki ślubne Savicki

Wybór obrączek ślubnych to bez wątpienia trudne zadanie. Wydawałoby się, że to jedynie biżuteria, jednakże dla każdego małżonka muszą być one perfekcyjne. Sama trwałość i rozmiar to szalenie ważne sprawy, jednakże sama aparycja obrączek nie jest wcale mniej kluczowa.

Klasycznym wyborem są oczywiście złote, półokrągłe obrączki z lśniącym wykończeniem. Często przyszła para młoda wybiera takie o jednakowej grubości lub delikatnie cieńszą dla małżonki. Jeżeli tradycyjne wzory do was nie przemawiają – wybierzcie model, który ma w sobie nowoczesność i świeżość. To, co czyni biżuterię oryginalną to wybór kruszcu, jego barwy, czy kamienia szlachetnego, a także oczywiście samego projektu – w ten sposób możecie stworzyć niepowtarzalne obrączki, które zachwycą każdego.

 

Jaki wybrać metal szlachetny?

Najbardziej popularnym wyborem metalu szlachetnego w obrączkach ślubnych, czy pierścionkach zaręczynowych jest oczywiście złoto. Właściwości złota wyższych prób czynią je jednym z lepszych wyborów. Większość przyszłych małżeństw wybiera klasyczne złoto żółte, jednakże jeżeli szukacie czegoś ponadprzeciętnego możecie wybrać białe, różowe, a nawet czarne! Innymi popularnymi wyborami wśród metali szlachetnych jest tytan i platyna – oba kruszce mają właściwości hipoalergiczne, co jest dodatkowym atutem. Oba również mają ciekawe wykończenie wpadające w barwę srebra – to coś, co na pewno spodoba się miłośnikom minimalizmu.

Jak inaczej stworzyć oryginalne obrączki?

Otóż najczęściej te dwa złote krążki są lśniące i gładkie – jeżeli poszukujecie czegoś nieszablonowego, warto wybrać obrączkę z innym wykończeniem niż polerowaną. W salonach jubilerskich znajdziecie także modele matowe i ozdobione przeróżnymi wzorami. Dobierzcie do nich kamień szlachetny w waszym ulubionym kolorze, niestandardową fazę, czy grawerunek, który sprawi, że obrączki staną się niepowtarzalne. Jeżeli macie pomysł, ale nie wiecie jak zmienić go w projekt, zwróćcie się do salonu jubilerskiego, który z pewnością pomoże Wam stworzyć coś niezwykłego!

© 2013-2020 by SN2.EU