piątek, 19 listopad 2021 11:24

Gdzie są stosowane wkładki ortopedyczne ?

wkładki ortopedyczne kraków wkładki ortopedyczne kraków bodymove.pl

Wkładki ortopedyczne są stosowane już od wielu lat, głównie dlatego, że lekarze ortopedzi uznali, że wkładki ortopedyczne mogą pomóc w zapobieganiu urazom stóp.

Wkładki ortopedyczne https://krakow.bodymove.pl/wkladki-ortopedyczne-krakow/ nie są jednak tylko dla "medycznych" problemów, wkładki ortopedyczne działają bardzo dobrze u biegaczy, którzy mają pronację lub supinację.

Pronacja czy supinacja?

Proszę postawić stopy bokiem na podłodze z obiema piętami w dół, tak aby patrzyli Państwo na wewnętrzną stronę stóp. Jeżeli widzą Państwo bardziej stronę palca małego stopy to jest to pronacja, jeżeli widzą Państwo bardziej stronę dużego palca to jest to supinacja.

  • wkładki ortopedyczne
  • wkładki ortopedyczne
  • wkładki ortopedyczne są specjalnie zaprojektowane, aby wyrównać słabe mięśnie

wkładki ortopedyczne działają poprzez realne ustawienie stóp i kończyn dolnych, aby zmniejszyć obciążenie bioder, kolan i pleców. wkładki ortopedyczne mogą być przepisywane w celu leczenia różnych schorzeń ortopedycznych, takich jak: zapalenie powięzi, ostrogi piętowe, shin splints, bóle kolan i bóle dolnej części pleców.

wkładki ortopedyczne są korzystne dla biegaczy, którzy mają pronację lub supinację Wkładki ortopedyczne nie tylko korygują biomechaniczne problemy spowodowane płaskostopiem, ale również zapewniają amortyzację, która pochłania wstrząsy pomiędzy uderzeniami stopy dla maksymalnego komfortu.

Innymi słowy wkładki ortopedyczne nie tylko pomagają przy komplikacjach związanych z płaskostopiem, takich jak plantar fasciitis lub zespół ostrogi piętowej, lecz również wyrównują słabe mięśnie lub nieprawidłową funkcjonalność w jakiejkolwiek części ciała.

  • wkładki ortopedyczne korygują biomechaniczne problemy spowodowane płaskostopiem,
  • wkładki ortopedyczne zapewniają również amortyzację, która pochłania wstrząsy pomiędzy uderzeniami stopy dla maksymalnego komfortu Wkładki ortopedyczne są korzystne również dla tych, którzy nie mają żadnych problemów ortopedycznych. Wkładki ortopedyczne redystrybuują nacisk z dolnej części stopy i tworzą bardziej komfortowy chód. Dla tych biegaczy, którzy doświadczają chronicznego bólu lub dyskomfortu, wkładki ortopedyczne mogą pomóc ustawić Państwa w lepszej pozycji, aby zwiększyć wydajność. Będą Państwo mniej zmęczeni po długich biegach i szybciej się zregenerują, więc stosując wkładki ortopedyczne nie stracą Państwo dużo czasu na trening. Bieganie ma być przyjemne - jeżeli ciągle borykają się Państwo z bólami, szczególnie w kończynach dolnych, proszę rozważyć rozmowę z Państwa lekarz ortopeda o wkładkach ortopedycznych.

Powstał z małe czarne robaczki

© 2013-2020 by SN2.EU