środa, 28 październik 2020 20:04

Jakie meble do salonu polecacie? Ranking najczęściej wybieranych modeli

Nowoczesne meble do salonu z pazurem

Jakie są Twoim zdaniem najczęściej polecane meble do salonu? Nie przedłużając, od razu rozwiewamy ewentualne wątpliwości.

Pierwsze miejsce w zestawieniu najczęściej polecanych zestawów wyposażenia strefy dziennej zajmują nowoczesne meble do salonu. Wyróżniając się wyjątkowym stylem i podwyższoną funkcjonalnością zdecydowanie najchętniej polecane są tak przez użytkowników, jak i przez topowych projektantów wnętrz.

Kuszą także licznymi innowacjami, wśród których znajdują się m.in. mechanizmy ułatwiające korzystanie z szafek, oświetlenie LED lub RGB i szeroki pakiet chromowanych dodatków. Kwintesencją nowoczesności są także modułowe meble do salonu. Decydują się właśnie na taki model, zyskujemy możliwość wprowadzania zmian w łączeniu i ustawianiu poszczególnych szafek.

Modułowe meble do salonu

Modułowe meble do salonu

Jednym z przedstawicieli takich właśnie opcji są nowoczesne meble pokojowe Lilly. Wyjątkowy wygląd nadało im przede wszystkim połączenie faktury drewna z czarnym dekorem. Charakterystyczny dla stylu modern rys podkreślają także linearne uchwyty i lekko wydłużone nóżki. Efekt to design na światowym poziomie.

 

Białe meble do salonu w różnych stylach aranżacyjnych

 

Absolutnym hitem są również białe meble do salonu. Uniwersalność tej najjaśniejszej barwy jest jedną z przyczyn stale rosnącej popularności meblościanek, komód i całych systemów mebli właśnie w śnieżnobiałym kolorze. Wiele polecanych białych mebli doskonale współgra z różnymi stylami aranżacyjnymi. Na czele tej plejady znajduje się ukochany przez Polaków styl skandynawski, nowoczesny, a także loftowy.

Białe meble do salonu

Białe meble do salonu

Jedną z budzących ogromne zainteresowanie propozycji są meble do salonu Agadir. Już na pierwszy rzut oka można zauważyć, że ich projekt inspirowany był stylem krajów dalekiego wschodu. Ażurowe fronty w szafkach to dekoracyjny detal, który wystrój strefy dziennej przyprawia nutą orientu.

Z kolei ci, którzy septyczną biel wolą przełamać detalami w innym kolorze zdecydowanie postawili na systemowe meble do salonu Wilec. Dekoracyjne wstawki w odcieniach dębu ocieplają przestrzeń i wprowadzają do niej wrażenie przytulności.

 

Meble do salonu – klasyczne i stonowane

 

Tradycyjnie urządzony salon wcale nie musi być nudny i zachowawczy. Potwierdza to wysoka lokata klasyków w prezentowanym rankingu najczęściej polecanych mebli do salonu. Jednym z najbardziej rozchwytywanych zestawów tego typu są eleganckie meble pokojowe Emily.

eleganckie meble pokojowe

eleganckie meble pokojowe

Łagodne, imitujące drewno kolory do aranżacji wprowadzają harmonię i spokój. To jedne z głównych czynników, za które uwielbiamy klasyczne meble do salonu. Co więcej, bryły poszczególnych elementów są masywniejsze niż zazwyczaj. Podczas codziennego używania przekonamy się, że właśnie ta cecha odpowiada tutaj za stabilność. Z kolei w kwestii pojemności szuflad i organizacji wnętrz szafek przyznam, że tradycyjny układ sprzyja efektywnemu przechowywaniu przedmiotów o różnej wielkości.

 

Udało Ci się wytypować najczęściej polecane meble do salonu? A może, mimo że zaskoczył Cię ranking, znalazłaś swoją inspirację?

Wyświetlony 65 razy

Media

artykuły sponsorowane copywriting
© 2013-2020 by SN2.EU