sobota, 17 październik 2020 16:29

Lody – przysmak nie tylko na lato

 maszyna do lodów amerykańskich maszyna do lodów amerykańskich

W sezonie letnim lody cieszą się szczególną popularnością. Niewiele jednak osób wie, że są też znakomitym deserem jesienią i zimą! Coraz więcej lodziarni nie tylko nie zamyka swoich biznesów w tym czasie, a wręcz zachęca promocjami i wprowadza zaskakujące nowe smaki. Przecież lody są zawsze znakomitą porcją słodkości – zwłaszcza jedzone wraz z ciastem lub gorącymi malinami!

Czy lody zimą są zdrowe?

Część osób unika jedzenia lodów zimą z obawy o własne zdrowie. To powszechny błąd! Okazuje się, że to latem łatwiej przeziębić się za ich sprawą. Przyczynia się do tego różnica temperatur. Gorące powietrze na zewnątrz i chłód lodów to mało korzystne połączenie dla zdrowia. Z kolei zimą nie dochodzi do gwałtownego wychłodzenia gardła. Dodatkowo, gdy zrobi się chłodniej, są częściej spożywane wewnątrz lokalu, a nie na prażącym słońcu.

Spożywanie lodowych przysmaków w mroźne dni to sposób na polepszenie zdrowia. Lody obkurczają naczynia krwionośne, co łagodzi ból i obrzęk związany z zapaleniem gardła. Warto też pamiętać o składnikach, które zawierają wapń. By zachować cenne w nich witaminy, pomocna okaże się odpowiednia maszyna do produkcji lodów włoskich lub amerykańskich, która znacząco wpłynie na ich jakość.

Zimowa lodziarnia – nie zamykaj biznesu z końcem lata

Dobrej jakości maszyna do lodów amerykańskich czy włoskich ułatwi Ci przyrządzenie niesamowitych deserów! Połącz lody waniliowe z szarlotką podawaną na ciepło i podaruj swoim gościom odrobinę przyjemności. Czy jest coś lepszego niż gorąca kawa z kulką lodów po długim, jesiennym lub zimowym spacerze? Stwórz niesamowity klimat lokalu, zadbaj o kocyki i poduszki na krzesełkach, a jeśli masz taką możliwość, to równie zachęcający okaże się kominek. Spożywanie lodów poprawia humor zarówno dzieciom, jak i dorosłym!

Nikt nie powiedział, że lodziarnia to sezonowy biznes. Zarówno jesienią, jak i zimą, foodtrucki tego typu przyciągają rzeszę smakoszy. Wystarczy zaproponować klientom wyjątkowe i niespotykane smaki. Lody imbirowe, piernikowe czy z makiem – to smaki idealnie dopasowane do jesiennej aury!

Media

artykuły sponsorowane copywriting
© 2013-2020 by SN2.EU