piątek, wrzesień 29, 2023
sobota, 07 styczeń 2023 14:20

Jak wybrać najładniejszy bukiet na Walentynki? 

róże na Walentynki róże na Walentynki mat.prasowe

Kwiaty są jednym z najpopularniejszych podarunków dla naszych ukochanych. Żaden inny prezent nie ma w sobie takiego ładunku romantyzmu i uczuć, jak właśnie bukiet pięknie pachnących i uwodzących swoim wyglądem kwiatów.

Choć kobiety lubią dostawać także inne upominki, czekoladki, biżuterię czy kosmetyki, to wiązanki kwiatowe sprawiają nam zdecydowanie najwięcej radości i automatycznie wywołują uśmiech na twarzy. Co takiego wyjątkowego jest w kwiatach? Jak wybrać idealne kwiaty na najbardziej romantyczne święto, czyli Walentynki?

 

Jak okazać nasze uczucia wobec drugiej osoby?

Święto Zakochanych ma swoich zwolenników i przeciwników – wszyscy jednak zgadzamy się co do tego, że warto wobec swoich połówek wykonywać romantyczne gesty i planować czas tylko we dwoje, by móc dbać o naszą relację i ją właściwie pielęgnować. 14 luty może być tylko pretekstem do tego, by przygotować romantyczną kolację, zabrać ukochaną na randkę na mieście lub wyjazd za miasto. I oczywiście, by podarować jej coś, co wyrazi właściwie nasze uczucia. Bukiet zachwycających kwiatów idealnie wpasuje się w tę rolę i pomoże Ci pokazać to, czego czasem nie umiemy wyrazić słowami. Kwiaty cięte mają w sobie moc, której inne podarunki mogą mi tylko pozazdrościć. W mgnieniu oka poprawiają nam humor, sprawiają, że buzia sama się uśmiecha, a nawet najbardziej ponury dzień staje się weselszy i łagodniejszy do zniesienia. Wprowadzają nas w dobry nastrój i rozjaśniają pomieszczenie, w którym je postawimy.

Róże na Walentynki, których nie zapomnimy

Wybierając bukiet walentynkowy chcielibyśmy postawić na kompozycję, która zrobi duże wrażenie i nie pozostawi naszej ukochanej obojętnej. Idealnym wyborem będą kwiaty w pudełku od Rose du Château – nietuzinkowe i zachwycające zarówno pięknem kwiatów, jak i oryginalnością wykonania. Flowerboxy wykonane z naturalnych, starannie wyselekcjonowanych, żywych róż robią duże wrażenie i z pewnością wyróżnią się pośród wielu wręczonych już wcześniej bukietów. Ogromna zaletą kwiatów w pudełkach jest ich zupełna bezobsługowość. Śliczne, cięte kwiaty od najlepszych hodowców w Europie są bardzo starannie umieszczone w boxie, wypełnionym gąbka florystyczną ze specjalna odżywką. Dostarcza ona łodyżkom ciętych kwiatów wody oraz substancji odżywczych , co doskonale wpływa na ich trwałość i świeżość – róże na Walentynki zachowają atrakcyjny i świeży wygląd przez wiele dni.

Dobierz bukiet do preferencji swojej ukochanej 

Kwiaty w pudełku od Rose du Château możesz wybierać w przeróżnych wariantach, od mniejszych po bardzo okazałe kompozycje. Pudełko samo w sobie stanowi zachwycającą ozdobę, która posłuży nam jeszcze w późniejszym czasie. Wykonane jest z bardzo eleganckich materiałów, o różnych kolorach i fakturach, ale wszystkie łączy wysoka jakość i trwałość. Całość nie wymaga już od Ciebie dodatkowej pielęgnacji, a obdarowana kwiatami kobieta nie będzie musiała specjalnie się o nie troszczyć. Zróżnicowana kolorystyka róż ułatwi ci wybranie flowerboxu dostosowanego idealnie do Twoich planów. Same pudełka mogą mieć nie tylko różne kolory, ale także kształty.

kwiaty

kwiaty