sobota, maj 18, 2024
niedziela, 31 lipiec 2022 18:13

Najwyższej jakości implanty zębowe w Impladent!

implanty implanty pixabay

Implanty dentystyczne, inaczej zwane zębowymi, to sztuczne zamienniki zębów, które są mocowane w kości w miejsce starego zęba - wstawione mogą zostać nie tylko pojedyncze zęby, gdyż leczone są także rozległe ubytki czy zupełne bezzębie

. Implanty zębowe to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które nie czują się komfortowo ze swoimi brakami w uzębieniu, a chciałyby znów móc szeroko i promiennie się uśmiechać. Praktykowana w Impladent implantologia stoi na najwyższym poziomie, gdyż jest przeprowadzana przez doświadczonych certyfikowanych lekarzy z pomocą światowej klasy sprzętu oraz materiałów o czym świadczą liczby - leczenie implantologiczne prowadzone jest w klinice od 20 lat, wszczepione z powodzeniem i udokumentowane implanty zębów szacuje się na 10 tysięcy, a wskaźnik powodzenia zabiegów to 99,9%. Impladent zaprasza pacjentów z całej Polski, aby odzyskać pełny uśmiech poprzez implanty - Gdańsk będzie doskonałym miejscem, aby umilić sobie czas po zabiegu.

 

Implanty zębowe w Impladent to gwarancja satysfakcji z zabiegu 

Klinika impladent prowadzona jest przez doktora nauk medycznych Adama Ziemlewskiego - specjalistę chirurgii szczękowo-twarzowej i stomatologicznej oraz certyfikowanego implantologa, który reprezentuje najwyższą klasę w wykonywanym zawodzie. Od 20 lat wspólnie z zespołem doświadczonych lekarzy-specjalistów posiadających najlepsze wykształcenie oraz liczne certyfikaty, wstawia implanty zębowe z niemal perfekcyjnym powodzeniem, które wynosi 99,9%. Implantologia jest jedną z najnowocześniejszych i najszybciej rozwijających się dziedzin stomatologii, która pozwala ludziom odzyskać komfort i przyjemność ze spożywania posiłków, a także pozbyć się kompleksów spowodowanych niepełnym uzębieniem i zacząć szeroko i radośnie się uśmiechać. Co więcej, implanty dentystyczne pomagają przeciwdziałać zanikowi kości, gdyż zupełnie jak naturalne zęby, podczas rozdrabniania pokarmu przenoszą one siłę na tkankę kostną pozytywnie wpływając na jej ukrwienie. Implanty? Gdańsk, Impladent - to świetny wybór o potwierdzonej skuteczności. 

Impladent - implantologia z wykorzystaniem sprzętu światowej klasy

Mocowane w Impladent implanty zębów wykonane są z materiałów najwyższej jakości, która ma bardzo duże znaczenie w kontekście tego czy wszczep się przyjmie. Wykorzystywane w Impladent implanty zębowe klasy premium od lat dowodzą swojej wartości poprzez brak powikłań po zabiegu - dotyczy to także osób podatnych na uczulenia, gdyż implanty te są w zupełności antyalergiczne. Zawdzięczają to m.in. temu, iż są one wykonane z tytanu posiadającego wysokie biokompatybilne właściwości, które sprawiają, iż jest on łatwo akceptowany przez organizm. Implantologia w Impladent praktykowana jest z pomocą najnowocześniejszych technologii m.in. nawigiacji komputerowej Simplant czy tomografii 3D. Ponadto, klinika posiada własną pracownię CAD-CAM, aby zapewnić najwyższą jakość i najkrótszy czas oczekiwania na implanty zębów.

Implanty dentystyczne implementowane przez doświadczonych lekarzy

Wszyscy lekarze-implantolodzy przeprowadzający zabiegi w Impladent to starannie wyszkoleni specjaliści, dla których zdrowie oraz szczęście pacjenta jest najważniejsze. Leczenie implantologiczne przebiega wieloetapowo - zadają sobie oni sprawę z tego, że proces może być dla pacjenta stresujący dlatego odpowiedzą na wszelkie pytania. Co można robić, po zabiegu, gdy ma się już piękne implanty? Gdańsk oferuje wiele miejsc, w których będzie można błyszczeć uśmiechem! Więcej szczegółów na temat zabiegu znaleźć można pod adresem:https://www.ziemlewski.pl/oferta-zabiegi/implanty/