sobota, maj 18, 2024
środa, 25 maj 2022 20:41

Pamiątka z dnia ślubu - księga gości weselnych

księga gości weselnych księga gości weselnych https://allubra.pl/

Ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu dwojga zakochanych w sobie osób. Skrupulatnie przygotowany dzień przyjęcia i przyrzeczenia sobie pięknych słów wymaga niebywałej oprawy.

To właśnie dlatego warto zabrać o każdy detal. Jednym z nich jest księga gości weselnych, która idealnie sprawdza się zarówno na niewielkich kameralnych przyjęciach, jak i dużych weselach dla kilkuset gości. Stanowi idealną pamiątkę, która zostanie z wami na lata. 

  • Księga gości weselnych - miejsce na pamiątkowe wpisy od bliskich osób
  • Tradycyjne księgi gości - jak zachęcić gości do pozostawienia wpisu?

Księga gości weselnych - miejsce na pamiątkowe wpisy od bliskich osób

Obecnie na weselach można zorganizować wiele atrakcji i dodatkowych gadżetów dla gości, które skutecznie urozmaicą zabawę do białego rana. Wśród specjalnie przygotowanych stanowisk z jedzeniem i napojami, budki fotograficznej, czy aparatów jednorazowych, szczególne miejsce powinna zająć księga gości. Zanim przejdziesz do wyboru odpowiedniej księgi gości należy najpierw określić styl wesela i liczbę gości, która będzie miała zostawić po sobie szczególny wpis, jako pamiątkę na wiele lat. 

Księgi gości weselnych to wspaniała pamiątka dostępna w różnych wzorach i wielkościach. Dla wszystkich młodych par, które organizują przyjęcie w stylu boho lub rustykalnym przygotowane zostały drewniane albumy, które dodatkowo mogą mieć stworzony grawerunek na okładce prezentujący wasze imiona, datę ślubu lub szczególny wzór. Dla sal w stylu glamour do wyboru przygotowane zostały eleganckie księgi gości w płóciennej oprawie, która przewertuje się niezwykle elegancko. 

Tradycyjne księgi gości - jak zachęcić gości do pozostawienia wpisu?

Dla wszystkich zgromadzonych na sali weselnej członków rodziny i przyjaciół przygotowana księga gości powinna leżeć w widocznym miejscu. Dodatkowo, aby urozmaicić wpisy można zaopatrzyć stanowisko w dodatkowe akcesoria, jak naklejki, aparat polaroid, czy kolorowe długopisy, które pozwolą na dużo większą kreatywność przy okazji ułatwiając zadanie tym, którzy nie zawsze wiedzą jaką treść zamieścić na kartce. 

Aby mieć pewność, że wszyscy goście pozostawią po sobie ślad, dobrym rozwiązaniem jest poproszenie jednego ze świadków, aby dopilnowali albumy i przekazali go gościom bezpośrednio do rąk. Księga gości z wpisami wszystkich bliskich osób, z którymi chcecie świętować tak ważny dla was dzień, będzie wspaniałą pamiątką, do której będziecie mogli wracać podczas każdej rocznicy ślubu lub wieczorów we dwoje.