sobota, maj 18, 2024
wtorek, 02 listopad 2021 15:29

Ochrona przed potem dla mężczyzn z Beverly Hills Polo Club

Pocenie się to sposób regulacji temperatury organizmu. Kiedy jest zbyt ciepło, ciało się poci. Wilgoć odparowuje i zapewnia chłód. Choć to nieodzowny element życia, nieustannie poszukujemy sposobów chroniących przed przykrym zapachem i ograniczających pocenie

. Poznaj antyperspiranty dla mężczyzn marki Beverly Hills Polo Club.

 

Luksusowa pielęgnacja Beverly Hills Polo Club

Beverly Hills Polo Club® to założona w 1982 roku i znana na całym świecie marka modowa. W jej logo znajdziesz gracza polo, który jest kwintesencją elegancji oraz stylu życia w południowej Kalifornii, a także sportu wyczynowego i luksusu. Gra Polo jest znana jako sport królów. BHPC jest globalną i luksusową marką modową, którą wyróżnia ponadczasowa elegancja. Poza odzieżą i akcesoriami w jej ofercie znajdują się kosmetyki do higieny osobistej i pielęgnacji ciała. W linii kosmetyków Sport 1982 znajdziesz 4 nowe antyperspiranty dla mężczyzn. Poznaj ekskluzywne kosmetyki popularnej na całym świecie marki premium.

Beverly Hills Polo Club

Beverly Hills Polo Club

 

Ubrania z naturalnych materiałów

Najlepszym sposobem na ograniczenie pocenia jest wybór odzieży wykonanej z lekkich i oddychających tkanin. Faktem jest również, że jaśniejsze kolory odbijają słońce, dlatego luźne i zwiewne ubrania w kolorach bieli i beżu mogą pomóc w utrzymaniu chłodu oraz ograniczeniu pocenia się.

Dieta a pocenie się

Dobrym pomysłem jest unikanie pikantnych potraw, które rozgrzewają organizm, co prowadzi do pocenia się. Również kofeina pobudza nadnercza, a w efekcie przyczynia się do pocenia stóp czy dłoni. Regularne spożywanie mniejszych posiłków pomoże w utrzymaniu niższej temperatury ciała. Poza tym niezbędne jest optymalne nawodnienie ciała, ponieważ pozwoli obniżyć jego temperaturę.

Komfort w pracy w domu

W czasie upałów warto zasłonić okno roletą, by promienie słońca nie powodowały nadmiernego nagrzania pomieszczeń. Dobrym pomysłem jest pozostawanie w cieniu, szczególnie w godzinach, gdy słońce świeci najsilniej lub korzystanie z wentylatora.

Antyperspiranty dla mężczyzn Beverly Hills Polo Club

Znana na całym świecie marka modowa Beverly Hills Polo Club posiada w swojej ofercie antyperspiranty dla mężczyzn, które zapewniają świeżość, komfort, ochronę przed potem i przyjemny zapach również podczas upałów i stresujących sytuacji. Ogromny sukces w kategorii Fashion Retail sprawił, że Beverly Hills Polo Club® oferuje luksusowe dezodoranty w przystępnej dla konsumentów cenie. Sportowa gama dezodorantów trafiła w gusta eleganckich mężczyzn na całym świecie.

W linii Sport 1982 Beverly Hills Polo Club znajdują się 4 antyperspiranty wolne od parabenów i alkoholu, które zapewniają długotrwałą i skuteczną ochronę przed potem oraz nieprzyjemnym zapachem. Różnią się zapachem, a oznaczone zostały innym numerem i kolorem. Produkty dostępne są w Drogeriach Rossmann.