wtorek, maj 28, 2024
piątek, 17 wrzesień 2021 17:55

Nowości od Dacia

salon samochodowy Dacia salon samochodowy Dacia pixabay

Dacia to marka, która istnieje na rynku motoryzacyjnym od 1966 roku. Praktycznie od samego początku była ona ściśle powiązana z grupą Renault, a od 1999 stała się jej pełnoprawną częścią. Dzięki doświadczeniu i technologii Renault, Dacia jest dzisiaj cenionym i niezawodnym producentem samochodów znanym na całym świecie.

W 2021 roku na rynku pojawiły się trzy odświeżone modele od tego producenta. Nowa stylistyka i nowoczesna technologia w połączeniu z bardzo przystępną ceną to coś, co na pewno pozwoli im zyskać wielu zwolenników.

 

Daria Sandero

Dacia Sandero to cieszący się uznaniem samochód miejski, który w roku 2021 może pochwalić się unowocześnionym designem. Nowa linia świateł z nowymi światłami LED w kształcie litery Y i odświeżony przód samochodu przyciągną uwagę każdego mijanego przechodnia. Oprócz tego Sandero jak zawsze zaskakuje przestronnym bagażnikiem i bardzo praktycznie rozmieszczonymi schowkami. Wnętrze to również nowa, ergonomiczna deska rozdzielcza. Dzięki nowoczesnym technologią takim, jak Media Nav, Media Display i Media Control oraz dużemu 8" ekranowi dotykowemu z funkcją bezprzewodowej replikacji telefonu komórkowego, korzystanie z radia, nawigacji, multimediów, czy podłączenie telefonu komórkowego jest proste i intuicyjne.

Sześć poduszek powietrznych, aktywny system wspomagania nagłego hamowania (AEBS), przycisk E-Call pozwalający w razie potrzeby w szybki sposób wezwać pomoc, a także system kontroli martwego pola zapewnią natomiast maksimum bezpieczeństwa podczas jazdy. Wszystko to z myślą o zapewnieniu ochrony Tobie oraz twoim bliskim.

Dacia Sondero Stepway

Ulepszona Dacie Sondero Stepway z podwyższonym prześwitem to świetny przykład nowoczesnego crossovera. Modułowe relingi dachowe i modułowy bagażnik ze składaną kanapą pozwoli Ci zapakować ze sobą wszystko, co potrzebne na wypad za miasto. Tutaj również Dacia wyposażyła Sondero Stepway w nowe światła LED w kształcie litery Y.

Dacia Logan

Logan zdobył popularność jako przestronny i komfortowy sedan dla całej rodziny. Jego elegancka sylwetka również doczekała się nowych elementów. Nowe LED-owe światła w kształcie litery Y wraz z nową linią przodu nadają Loganowi niepowtarzalnego charakteru. Dzięki nim ten lubiany sedan prezentuje się jeszcze lepiej, zachowując przy tym swoje walory użytkowe.

Jeżeli zainteresował Cię któryś z unikalnych modeli Daci, odwiedź salon samochodowy Dacia - Dyszkiewicz w Konstancinie-Jeziornie i poproś o przedstawienie szczegółowej oferty. Być może twój nowy samochód, już tam na Ciebie czeka!