piątek, maj 31, 2024
wtorek, 08 czerwiec 2021 13:35

Nowoczesne systemy okienne i drzwiowe Decalu – przegląd rozwiązań

Decalu 88 Doors Decalu 88 Doors Źródło: pexels.com Licencja: https://www.pexels.com/photo-license/

Nowoczesnych systemów okiennych i drzwiowych mamy do wyboru bardzo dużo – tym razem prezentujemy profile aluminiowe z serii Decalu. Wyróżniają się świetnymi parametrami i będą pasować do wnętrza w każdym stylu.

System Decalu – innowacyjny i nowoczesny

System okienny Decalu wykorzystuje nowoczesną technologię So Easy. Pozwoliła ona na opracowanie najlepszego systemu do różnych obiektów – niezależnie od ich projektu, aranżacji czy stylu. Pozwala też obniżyć wydatki związane z produkcją, gwarantuje doskonałą jakość gotowych elementów. System ten jest też bezproblemowy w pielęgnacji czy montażu.

Przykładowe systemy drzwiowe i okienne Decalu

Decalu 101 Scand – system okienny

Prezentowany system w technologii So Easy łączy funkcjonalności znane nam z rozwiązań PVC i drewnianych. Zapewnia komfort termiczny nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych. Specjalna konstrukcja pozwala na obrót okna o 180 stopni. Sprawdzi się w różnych wnętrzach – m.in. w stylu minimalistycznym, nowoczesnym, ale także skandynawskim.

Decalu 88 Doors – system drzwiowy

System o głębokości zabudowy 88 mm to kolejna z naszych propozycji. Można je dodatkowo wypełnić szkleniem lub wykonać w systemie drzwi panelowych. Drzwi wyprodukowane w technologii So Easy nie ulegają deformacji nawet przy dużym nasłonecznieniu. Gwarantuje wyjątkowy design i estetyczne wrażenia na wysokim poziomie, ale też świetne parametry. Posiadają też termiczną przekładkę kompensacyjną w opatentowanej technologii „antybimetal”, która chroni je przed odkształceniom konstrukcji i zawiasy typu Rollenband chroniące przed mostkami termicznymi.

Decalu 88 Folding Doors – system drzwiowy

Innym popularnym rozwiązaniem jest system drzwi harmonijkowych Decalu 88 Folding Doors, który również opiera się na technologii So Easy. Gwarantuje on świetną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi (w pozycji zamkniętej). Z kolei w pogodne i ciepłe dni zapewnia dobry kontakt z otoczeniem. Konstrukcję można wykonać do wysokości 3 m, a szerokość jest dowolna – wyjątkowe profile aluminiowe drzwiowe mogą być wykonane w tym samym wymiarze, co skrzydła.

Decalu 163 Slide – system drzwiowy

System drzwi przesuwnych Decalu 163 Slide zaprojektowany w technologii So Easy to odpowiedź na wyzwania i aktualne trendy nowoczesnego budownictwa. Smukłe profile aluminiowe drzwiowe są eleganckie i gwarantują świetnie doświetlenie wnętrz. Dzięki rozwiązaniom systemu So Easy można bez problemu dopasować linię wizualną do stylu każdego budynku – m.in. domu czy biurowca.