środa, 25 listopad 2020 18:23

Etui blokujące karty zbliżeniowe – jak uniknąć kradzieży?

Etui na karty RFID Etui na karty RFID

Transakcje zbliżeniowe cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Już co czwarty Polak zrezygnował z płacenia gotówką. Czy jednak korzystanie z kart zbliżeniowych jest bezpieczne? Jak ochronić swoje dane przed kradzieżą? Czy etui blokujące karty zbliżeniowe to przydatny gadżet?

 

Etui blokujące karty zbliżeniowe – jak zabezpieczyć się przed skimmingiem?

Płatności zbliżeniowe są szybkie i wygodne. Nic więc dziwnego, że cieszą się dużym uznaniem wśród Polaków. Z roku na rok technologia ta zyskuje nowych zwolenników. Zainteresowanie nią wykazują także tzw. złodzieje tożsamości. Za pomocą specjalnych skanerów (czytników fal RFID) wykradają oni dane z paska magnetycznego karty zbliżeniowej i wykorzystują je do stworzenia duplikatów oryginału. Podrobionymi kartami wypłacają gotówkę lub dokonują płatności, które obciążają prawowitego właściciela.

Czy skimmingu, bo tak fachowo nazywa się to przestępstwo, da się uniknąć? Tak. Wystarczy mieć przy sobie niewielki gadżet. Jaki? Etui blokujące karty zbliżeniowe od E-keyless.pl To funkcjonalny, a zarazem stylowy pokrowiec, który zabezpieczy zgromadzone na Twoim koncie pieniądze. Jak to możliwe? W jaki sposób działa ten gadżet?

Etui na karty RFID – jak działa? Co daje?

Etui blokujące karty zbliżeniowe to niewielki futerał, wykonany na przykład z włókna węglowego, skóry naturalnej, tkaniny oxford. Ma on na tyle nieduże rozmiary, że z powodzeniem można go włożyć do dużej portmonetki, torebki czy też kieszeni spodni lub płaszcza. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii gadżet blokuje fale RFID o częstotliwości 13,56 MHz. W efekcie zabezpiecza kartę przed nieautoryzowanym odczytem danych przez złodziei tożsamości.

Dodatkowo etui na karty RFID chroni je przed zniszczeniem, szybkim zużyciem i zalaniem. Zapewnia również ich większą sztywność, dzięki czemu karty są bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne. Sam gadżet jest pokryty specjalistyczną folią, która sprawia, że jest to produkt trwały oraz odporny na zniszczenia, zanieczyszczenia oraz wilgoć.

Etui na karty kredytowe z zabezpieczeniem to przydatny gadżet o atrakcyjnym wyglądzie. Chroni on nie tylko karty kredytowe, ale również debetowe i płatnicze, takie jak Visa, MasterCard, Visa Electron, MasterCard Electronic oraz Maestro. Pokrowiec dostosowany jest również do każdego typu karty płatniczej – PayPass, PayWave czy też Wave. Trzymać w nim można także paszport biometryczny.

Etui na karty kredytowe z zabezpieczeniem – stylowy gadżet w sam raz na prezent

Etui blokujące karty zbliżeniowe to praktyczne rozwiązanie, które wyróżnia się stylem. To zasługa zastosowania wysokiej jakości materiałów, które nie tylko odbijają fale radiowe, ale również atrakcyjnie się prezentują. Dzięki temu pokrowiec może pełnić funkcję stylowego dodatku. To lekki futerał, który można mieć zawsze przy sobie. Zajmuje bowiem niewiele miejsca i mieści się w kieszeni.

Etui na karty

Etui na karty

Nie masz pomysłu na prezent? A może szukasz niebanalnego upominku dla fana technologii? Etui na karty kredytowe z zabezpieczeniem to strzał w dziesiątkę. Wybierz wariant skórzany, jeśli chcesz, aby futerał prezentował się szykownie i elegancko. Ku uciesze miłośników zwierząt na rynku dostępne są pokrowce wykonane ze skóry ekologicznej. To trwałe rozwiązanie, które atrakcyjnie wyglądają.

Transakcje zbliżeniowe cieszą się dużą popularnością. Są szybkie i wygodne. Trudno więc z nich zrezygnować nawet w obliczu ryzyka kradzieży danych. Dzięki etui na karty RFID wcale nie musisz tego robić. To praktyczny gadżet, który pozwala zabezpieczyć karty kredytowe, debetowe i płatnicze przed tzw. złodziejami tożsamości. Warto więc nosić go przy sobie na co dzień.

Żeby zwiększyć bezpieczeństwo zgromadzonych na koncie środków, nie tylko warto kupić etui blokujące karty zbliżeniowe, ale również obniżyć limit na transakcje zbliżeniowe. Wówczas nawet uiszczenie niewielkiej kwoty będzie wymagało potwierdzenia PIN-em. Dzięki temu ewentualna kradzież nie będzie tak odczuwalna dla Twojego budżetu.

© 2013-2020 by SN2.EU