środa, czerwiec 12, 2024
wtorek, 21 maj 2024 09:37

Jak kupić Ethereum za złotówki w Polsce za pomocą karty bankowej?

Według statystyk w 2023 r. wolumen transakcji kryptowalutowych w Polsce wzrósł o 18%. Oczekuje się, że liczba ta będzie rosła każdego roku. W związku z tym popyt na kryptowaluty również stale rośnie.  Drugą najpopularniejszą monetą w Polsce jest Ethereum. Jest on kupowany w celach inwestycyjnych, do dywersyfikacji kapitału, do handlu lub do płacenia za zakupy. 

 

Wiele osób nie wie jednak, gdzie kupić Ethereum za złotówki. W końcu większość giełd kryptowalutowych nie zapewnia dostępu do płatności kartami bankowymi. Trustee Plus jest wyjątkiem. 

 

Trustee Plus to platforma walut cyfrowych, która łączy w sobie portfel z ponad 30 monetami, giełdę, transakcje, przechowywanie i platformę kart płatniczych. Szybka rejestracja i weryfikacja danych zgodnie z europejskimi standardami, a także bezpłatna usługa i wymiana pieniędzy to kluczowe zalety. Ponadto platforma oferuje kartę w euro, którą można doładowywać i płacić w sklepach za pomocą kryptowalut, co czyni ją szczególnie popularną w Europie.

Jak kupić kryptowalutę Ethereum za złotówki?

Jeśli chcesz dodać tę monetę do swojego portfela, musisz najpierw założyć portfel Ethereum. 

 

Oto jak to zrobić na Trustee Plus:

 

  1. Pobierz aplikację platformy na swoje urządzenie z systemem iOS lub Android i zakończ proces weryfikacji.
  2. W menu głównym aplikacji wybierz główną walutę: na przykład EUR.
  3. Przejdź do sekcji "Wpłata" i wybierz metodę płatności za pomocą karty bankowej.
  4. Dodaj kartę VISA lub MasterCard do swojego konta i zakończ procedurę.
  5. Wróć do menu głównego, wybierz Ethereum i przejdź do sekcji Wymiana.
  6. Wymień pieniądze fiducjarne na Ethereum.

 

Teraz masz możliwość przeprowadzania dowolnych transakcji za pomocą Ethereum lub przechowywania go w celach inwestycyjnych. A co jest najciekawsze? Możliwość aktywacji karty płatniczej bezpośrednio w aplikacji Trustee Plus w celu dokonywania płatności w sklepach i innych miejscach przy używając kryptowalut — bez kłopotów, prosto i wygodnie.

 

Następnie możesz używać monet Ethereum według własnego uznania. Na przykład możesz użyć karty płatniczej Trustee, aby zapłacić na stacji benzynowej, zapłacić za towary w sklepie lub za obiad w restauracji. Wszystko to działa w dowolnym miejscu na świecie i bez ograniczeń.

 

Wszystkie transakcje odbywają się niemal natychmiast, a interfejs jest intuicyjny. Dlatego nawet początkujący użytkownik kryptowalut może sobie z tym poradzić.