środa, maj 29, 2024
poniedziałek, 27 luty 2023 14:21

Comarch ERP Altum — idealny system dla firm handlowych

Comarch ERP Altum Comarch ERP Altum mat.prasowe

Istotą prowadzenia każdej działalności biznesowej jest generowanie jak największych zysków oraz minimalizacja kosztów. Na sukces prowadzenia firmy, jeśli weźmiemy pod uwagę nie tylko jej utrzymanie się na rynku, ale również prężny rozwój, ogromny wpływ mają nie tylko finanse, ale również procesy zarządzania personelem, delegowanie obowiązków czy kwestie księgowe.

System Comarch ERP Altum pozwala uzyskać aż o 47% niższe koszty prowadzenia firmy i zwiększa efektywność zarządzania biznesem o 56%. Dowiedz się więcej już teraz.

 

Comarch ERP Altum — oprogramowanie dla indywidualnych przedsiębiorców

Platforma Comarch ERP Altum jest idealna dla przedsiębiorców, którzy prowadzą biznes wymagający indywidualnego podejścia, aby wszelkie działania firmy mogły odnosić sukces. Ten system pozwala zautomatyzować szereg zadań i minimalizuje konieczność angażowania pracowników. Co więcej, analizuje rozwój firmy oraz czynniki, które działają niekorzystnie, dzięki czemu natychmiast można reagować na wszelkie odstępstwa w ramach sprawnego zarządzania biznesem. Warto również podkreślić, że Comarch ERP Altum generuje prognozy, sprawdza się więc świetnie w ramach realizowanych inwestycji działalności gospodarczej. Ogromną zaletą tego systemu jest to, że działa w chmurze, dzięki czemu z powodzeniem można prowadzić swój biznes w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie.

Dlaczego Comarch ERP Altum sprawdza się w handlu?

Comarch ERP Altum jest szczególnie zalecany przedsiębiorcom, którzy działają w handlu, również tym online. Wszystko dlatego, że oprogramowanie pozwala sprawnie zarządzać siecią handlową i różnymi kanałami dystrybucji. Integrując różne kanały sprzedażowe, udaje się dotrzeć ze swoją ofertą do znacznie większej liczby potencjalnych klientów, zaś zarządzanie zamówieniami czy stanem magazynowym i wysyłką wciąż pozostaje bezproblemowe.

Należy wskazać także kolejną zaletę systemu Comarch ERP Altum. To międzynarodowość platformy, która pozwala rozwijać biznes sprzedażowy nie tylko na terenie naszego kraju, ale z łatwością pozyskiwać również odbiorców w różnych zakątkach świata. Zaawansowana technologia dostosowuje działania do specyficznych potrzeb każdego rynku, w tym tego zagranicznego.

W czasach, w których prym wiedzie sprzedaż za pośrednictwem Internetu, obiekty handlowe zyskały kolejne narzędzie do prężnego rozwoju. Należy jednak wiedzieć, jak wykorzystać taką szansę, aby móc pozyskiwać jeszcze więcej potencjalnych klientów. Pamiętaj, że konkurencja w branży e-commerce jest olbrzymia, a Ty masz szansę ją przegonić tylko wtedy, kiedy korzystasz z innowacyjnych rozwiązań, które usprawnią zarządzanie całą firmą. Minimalizacja kosztów, zarządzanie zasobami ludzkimi, magazynami i prognozy inwestycyjne, to tylko niektóre z korzyści, jakie daje korzystanie z nowatorskiego systemu Comarch ERP Altum. Poznaj jeszcze lepiej to oprogramowanie i przekonaj się, jak proste może być dzisiaj prowadzenie firmy i generowanie wysokich dochodów.