środa, czerwiec 12, 2024
środa, 07 wrzesień 2022 18:47

Przejrzysta droga do klientów. Dowiedz się więcej o pozycjonowaniu i kampanii Google Ads!

Afterweb Afterweb pixabay

Konkurencja w internecie staje się coraz większa. Wiele sklepów i innych działalności decyduje się na promowanie swojej marki online.

Co zrobić w momencie, kiedy chce się wejść na rynek z własnym biznesem? Czy wśród przedsiębiorstw, które działają w internecie od lat masz w ogóle jakiekolwiek szanse na wyróżnienie się ze swoim e-sklepem? W żadnej branży nie wolno działać monotematycznie, dlatego i w tej sytuacji zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy. Dowiedz się więcej na temat pozycjonowania i skutecznej reklamy w internecie.

Połączenie pozycjonowania i Google Ads. Jak działają ze sobą te dwa procesy?

Każdy przedsiębiorca chce, by jego firma znalazła się na szczycie wyszukiwarki Google. Powód jest prosty, uzyskanie najwyższych pozycji to gwarancja prężnego rozwoju każdego biznesu. SEO i Google Ads to obecnie najbardziej skuteczne sposoby na dotarcie do klienta. Wydając stosunkowo niewielką kwotę możemy osiągnąć duży zwrot w bardzo krótkim czasie. Internet to niesamowite źródło potencjalnych klientów. Dzięki wyszukiwarce każdy podmiot gospodarczy może rozwinąć biznesowe skrzydła i trafić ze swoimi usługami do potencjalnych odbiorców z całego kraju!”

źródło: Afterweb

Pozycjonowanie w połączeniu z Google AdWords daje niesamowite możliwości. Oba procesy wpływają na lepszą widoczność portalu w wyszukiwarce, lecz różnią się pewnymi elementami w znaczący sposób. Działania SEO, marketing treści i wiele innych czynników, które wchodzą w skład pozycjonowania, zapewniają długofalowe i trwałe efekty. Ciągłe procesy optymalizacyjne gwarantują topowe miejsce dla Twojej witryny w Google. Natomiast kampania Google Ads działa momentalnie. W przeciwieństwie do pozycjonowania, stanowi krótkotrwałą, lecz natychmiastową reklamę firmy i plasuje się na najwyższej pozycji w wyszukiwarce. Można dopasować tę formę reklamy w sposób jednostkowy. Wyznaczyć jej zasięg czasowy oraz terytorialny. Z kolei pozycjonowanie jest równoznaczne z promowaniem całej strony internetowej bez żadnego podziału na miejsce i okres.

Zbij fortunę i odnieś sukces na półkę! Najwyższa pozycja w Google zapewni Ci trwałe zyski

Pozycjonowanie to fundamentalny element w procesie promowania firmy. Wysoka pozycja w Google zapewnia nie tylko lepszą widoczność portalu, ale również gwarantuje wzrost zaufania klientów do marki. Poza tym, badania wykazały, że ponad 90% internautów nie przechodzi do kolejnych stron wyników wyszukiwania, dlatego też tak ważne jest, aby znaleźć się w pierwszej „dziesiątce” w Google. Tylko topowe miejsca zapewnią Ci wysokie zyski ze sprzedaży towarów czy usług. Pozycjonowanie i Google Ads to najlepsze rozwiązanie zarówno dla biznesu, który dopiero wchodzi na rynek, jak i renomowanego przedsiębiorstwa, pragnącego nieco odświeżyć swoje ostatnie działania. Połącz metody promocji i ciesz się z wysokiej lokaty w wyszukiwarce!