środa, maj 29, 2024
czwartek, 20 maj 2021 13:39

3 powody, dla których warto zainwestować w kubki reklamowe z logo Twojej firmy

kubki reklamowe kubki reklamowe Źródło: pexels.com Licencja: https://www.pexels.com/photo-license/

Dlaczego w XXI wieku firmy wciąż używają markowych kubków z nadrukiem lub logo firmy? Przecież w dobie Internetu taki gadżet wydaje się czymś z odległej przeszłości.

Nic bardziej mylnego - kubki gadżetowe są bezpłatne, dostępne i bardzo praktyczne. Dzięki nim bez wysiłku zwiększysz świadomość marki. Oto 3 powody, dla których warto zainwestować w kubki reklamowe z logo twojej firmy.

1. Możesz łatwo zwiększyć świadomość marki

2. Kubki z logo firmy oferują opłacalną, długotrwałą kampanię marketingową

3. Wszechstronność i praktyczność oraz codzienne użytkowanie

4. Reklamowe kubki termiczne? Czemu nie! 

1. Możesz łatwo zwiększyć świadomość marki  

Po prostu uwielbiasz zapach świeżej kawy o poranku? A co z herbatą, czy regularnie ją pijesz? Jeśli tak, to prawdopodobnie masz ulubiony kubek. Niewykluczone, że stanowi on część kampanii promocyjnej konkretnej marki i że otrzymałeś go za darmo. A wszyscy kochamy darmowe rzeczy! 

Kubki reklamowe z nadrukiem to jedne z najbardziej skutecznych narzędzi marketingowych. Rozdasz je swoim aktualnym i potencjalnym klientom, a oni będą mogli z nich korzystać każdego dnia. Świadomość Twojej marki wzrośnie za każdym razem, gdy twoich klientów odwiedzą znajomi lub rodzina i zobaczą Twoje logo na kubku. 

2. Kubki z logo firmy oferują opłacalną, długotrwałą kampanię marketingową

Kłopoty finansowe zdarzają się w każdej firmie. W takiej sytuacji jedną z pierwszych rzeczy, z jakich trzeba zrezygnować, są koszty kampanii reklamowej. 

Kubki reklamowe, zamówione w okresie prosperity firmy, będą inwestycją na lata. W gorszych okresach działalności marketing wciąż będzie prężnie działał dzięki zamówieniu, jakiego dokonałeś wiele miesięcy wcześniej. Setki kubków i innych gadżetów promocyjnych będą czekały na rozdanie nowym i stałym klientom. 

Nawet jeśli martwisz się o zwrot z inwestycji, istnieje duża szansa, że kubki z nadrukiem będą kosztować o wiele mniej niż tradycyjna kampania marketingowa. Żaden inny produkt reklamowy nie będzie natomiast używany nawet dekady po tym, jak zostanie wyprodukowany. 

3. Wszechstronność i praktyczność oraz codzienne użytkowanie 

Kubki z nadrukiem logo firmy mogą być używane do celów reklamy zewnętrznej i wewnętrznej. Możesz je rozdawać klientom podczas wydarzeń czy konferencji lub wręczyć swoim pracownikom, aby korzystali z nich w biurze. Z tego powodu jest to niezwykle wszechstronny gadżet, który zawsze znajdzie swoje zastosowanie.  

Twoi klienci nie chcą otrzymać czegoś, co mogą wyrzucić bez zastanowienia do kosza - nie chcą ulotek, kalendarzyków, a nawet długopisów, których mają w domu setki. Przede wszystkim chcą rzeczy, które mogą być używane na co dzień, czegoś praktycznego. Nawet, jeśli nie wiedzą, że potrzebują w domu dodatkowego kubka, jest małe prawdopodobieństwo, że po prostu go wyrzucą. Wsadzą go do szafki i odkryją kilka miesięcy później, przypominając sobie o Twojej marce. 

4. Reklamowe kubki termiczne? Czemu nie! 

Ostatnim krzykiem mody są kubki termiczne - można w nich przechować kawę lub herbatę, dzięki czemu napój dłużej pozostanie ciepły. Także taki kubki możesz wykorzystać w swojej kampanii reklamowej.  Możesz je sprzedawać nawet z zyskiem, jeśli zaprojektujesz atrakcyjny dla konsumentów wzór. Kubek termiczny z logiem Twojej firmy będzie stanowił mobilną reklamę, z którą Twoi klienci będą przemieszczali się po mieście. To doskonały sposób, by jeszcze bardziej zwiększyć świadomość Twojej marki! 

Szukasz idealnego miejsca na złożenia zamówienia na kubki z Twoim logo? Sprawdź sklep promoteca.pl, który oferuje szeroką gamę produktów reklamowych w atrakcyjnych cenach.