sobota, czerwiec 22, 2024
wtorek, 18 maj 2021 17:32

Gdzie zamawiać chemię dla gastronomii?

chemia dla gastronomii chemia dla gastronomii Źródło: unsplash.com Licencja: https://unsplash.com/license

Jeżeli chodzi o wybór środków czyszczących, to niewiele jest tak wymagających branż, jak gastronomia. Ponieważ przygotowywane jest tu jedzenie, osoby odpowiedzialne za czystość nie mogą tolerować żadnych półśrodków. Czasami jednak trudno jest znaleźć skuteczne preparaty czyszczące, które nie tylko ułatwią czyszczenie, ale też będą bezpieczne i dostępne w przystępnych cenach.

  1. Jak zachować czystość w lokalu gastronomicznym?
  2. Chemia gastronomiczna od najlepszych producentów
  3. Oferta sklepu z chemią dla gastronomii
  4. Największy wybór środków marki Clinex

Najlepiej więc zamawiać chemię do sprzątania w sklepie, który specjalizuje się w rozwiązaniach profesjonalnych oraz produktach dla użytkowników domowych. Można tu kupić między innymi środki czyszczące, chemię do sprzątania, akcesoria, mydła, środki do dezynfekcji i wiele innych artykułów, dzięki którym bez problemu zachowasz czystość nawet w tych miejscach, gdzie liczy się najlepszy efekt.

Jak zachować czystość w lokalu gastronomicznym?

Bez względu na to, czy chodzi o znaną restaurację, czy niewielki lokal z domowym jedzeniem, należy zawsze utrzymywać lokal w czystości. Dodatkowo w przypadku gastronomii nie chodzi wyłącznie o jeden rodzaj zabrudzeń, ponieważ po całym dniu przygotowywania jedzenia i serwowania go gościom wyczyścić trzeba praktycznie wszystko. Zaczynając od sprzętów kuchennych, przez powierzchnie płaskie, a na podłogach kończąc. Dodatkowo wszystko musi zostać starannie zdezynfekowane, aby goście mogli czuć się komfortowo i chętnie powracali do lokalu. O ile niektóre zabrudzenia można usunąć bez większego problemu, w przypadku mocnych plam po gotowaniu lub zaschniętego tłuszczu na kuchenkach w restauracji trzeba skorzystać z profesjonalnych środków czyszczących. Dzięki temu nie tylko wszystko będzie można dokładnie wyczyścić, ale też zaoszczędzi się czas, ponieważ dobre środki pozwalają szybciej wykonać codzienne prace związane z czyszczeniem lokalu i wyposażenia.

Chemia gastronomiczna od najlepszych producentów

W przypadku markowej chemii gastronomicznej najlepszymi opiniami cieszą się takie firmy jak Clinex, Cif, Ecolab, Kenolux, Ludwik oraz Dix. Wybierając środki czyszczące od tych producentów, zyskasz pewność, że czyszczenie będzie skuteczne. Jeżeli kupisz je w sklepie, który zapewnia największy wybór produktów dla gastronomii, będziesz mógł skorzystać z atrakcyjnych cen. Dotyczy to zarówno pojedynczych produktów, jak i dużych zestawów środków czyszczących. Nie musisz dzięki temu od razu kupować preparatów na zapas, tylko możesz zamówić pojedyncze opakowanie i je przetestować w praktyce. Jeżeli stwierdzisz, że któryś z preparatów spełnia wszystkie twoje oczekiwania, będziesz mógł kupić większą ilość w obniżonej cenie. Dzięki temu, że sklep oferuje różne rodzaje środków czyszczących do powierzchni oraz urządzeń gastronomicznych, możesz wszystko kupić w jednym miejscu i oszczędzić na dostawie.

Oferta sklepu z chemią dla gastronomii

Każdy lokal gastronomiczny ma kuchnię, w której jest wiele rzeczy i elementów do czyszczenia. W związku z tym, że trzeba to robić regularnie, najlepiej kupować wydajne preparaty, które wystarczą na długo. Niezależnie jednak od tego, jakich środków potrzebujesz, bez problemu zamówisz je w sklepie, który od wielu lat dostarcza produkty do restauracji i lokali gastronomicznych w całym kraju. Dostępna tu chemia dla gastronomii jest skuteczna i bezpieczna. Można ją stosować do dezynfekcji, zmywarek, kawiarek, mycia powierzchni, czyszczenia piekarników oraz innych zastosowań. Jeżeli nie wiesz, które środki czyszczące kupić na początek, możesz skontaktować się ze sprzedawcą. Na pewno podpowie, jakie preparaty są najlepsze do blatów, a jakie kupić do dokładnego umycia powierzchni roboczych.

Warto również wspomnieć o tym, że w dowolnym momencie będziesz mógł po prostu ponowić zamówienie. Wówczas sprzedawca wyśle ci taki sam zestaw preparatów czyszczących jak poprzednio. Nie będziesz więc musiał od nowa szukać produktów i zastanawiać się, które wybrać. W sklepie internetowym można znaleźć zarówno produkty w małych opakowaniach, jak i duże kanistry ze środkami czyszczącymi. Wybierając odpowiedni dla siebie wariant, pomyśl nie tylko o cenie (większe opakowanie pozwala uzyskać niższą cenę), ale również o wygodzie osób, które będą te płyny stosowały. Zanim zaczniesz stosować nowe środki czyszczące dla gastronomii, koniecznie sprawdź zalecenia producenta. Część preparatów można używać od razu po otworzeniu opakowania, a inne wymagają rozcieńczenia z wodą. 

Największy wybór środków marki Clinex

Od wielu lat w takich branżach jak gastronomia i hotelarstwo świetnie sprawdzają się produkty firmy Clinex, więc możesz śmiało wypróbować je w swoim biznesie. Jakość tych preparatów została potwierdzona certyfikatem jakości, a z płynów do posadzek, środków do czyszczenia łazienek, preparatów do pomieszczeń sanitarnych i wielu innych produktów tej marki korzystają klienci na całym świecie. Pomimo tego ceny tych środków czyszczących zaczynają się już od kilku złotych za opakowanie.