środa, czerwiec 12, 2024
piątek, 29 maj 2020 18:37

Jak wybrać meble do stacji paliw?

Stacja benzynowa to miejsce, które każdego dnia odwiedzają setki osób. Przy tankowaniu samochodu klienci bardzo często sięgają także po inne produkty, np. batoniki, płyny do spryskiwaczy lub napoje. Dlatego bardzo istotna jest odpowiednia ekspozycja towarów, ich ustawienie w lokalu oraz dobór mebli do stacji paliw.

Dzięki dobrze dobranym i ułożonym meblom klienci mają łatwy dostęp do artykułów, które mogą ich zainteresować.

 

Meble do stacji benzynowejregały prasowe

W zależności od metrażu stacji, na wielu z nich pojawiają się regały na prasę. Często klienci, którzy zjeżdżają z trasy lub wybierają się w długą drogę w towarzystwie innych osób poszukują ciekawych tytułów, krzyżówek, a także magazynów informacyjnych. Marka Vonart od lat zajmuje się produkcją mebli sklepowych na zamówienie. W ich ofercie znajdują się m. in. praktyczne i wyjątkowo estetyczne regały na prasę, które znalazły zastosowanie nie tylko na stacjach benzynowych, ale także w księgarniach i salonikach prasowych.

Meble do stacji paliwregały na alkohol

Wina, piwa czy likiery to niemal nieodłączna część asortymentu stacji benzynowych. Warto wspomnieć, że badania przeprowadzone przez UCE GROUP LTD oraz Mobiem Polska wykazują, że ceny alkoholi na stacjach benzynowych to jedna z najistotniejszych informacji dla kierowców. W związku z tym warto zainwestować w odpowiednie regały do ich ekspozycji. Pomoże to zwiększyć sprzedaż, a przy okazji wpłynie to na zainteresowanie innymi towarami spożywczymi, np. przekąskami.

Meble do stacji paliwkosze oraz regały metalowe

Meble Sklepowe - Producent Wyposażenia Sklepów | Vonart.com.pl

Meble Sklepowe - Producent Wyposażenia Sklepów | Vonart.com.pl

Oprócz alkoholu oraz artykułów spożywczych dostępnych na stacji benzynowej, nie możemy zapomnieć o wyposażeniu samochodu. Gaśnice, trójkąty ostrzegawcze, duży wybór płynów do spryskiwaczy – to asortyment, którego absolutnie nie może zabraknąć na stacji. Do ekspozycji tego typu towarów można wykorzystać stabilne metalowe regały. Można na nich postawić nawet najcięższe butelki z płynami do auta, a dzięki wykończeniu z blachy perforowanej, drobne artykuły, takie jak zapachy do samochodów mogą zostać powieszone na specjalnych haczykach, które pomogą utrzymać porządek oraz zapewnią klientom łatwy dostęp do wybranego rodzaju produktu.

Meble do stacji paliwna co jeszcze zwrócić uwagę

Aranżując wnętrze stacji benzynowej warto zasięgnąć porady specjalisty. Typ mebli do stacji benzynowej, ich wielkość oraz materiał wykonania, uzależniony jest od wielu czynników. Ważny jest metraż powierzchni oraz rodzaj asortymentu dostępny dla klientów. Marka Vonart – producent mebli sklepowych, specjalizuje się w tworzeniu wyjątkowych mebli dla różnych branż, w tym stacji benzynowych. Wysoka jakość wykonania, sprawdzone materiały oraz indywidualne podejście do Klienta sprawiają, że meble Vonart to idealne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorstwa.

Znajdziesz nas pod adresem: 53-609 Wrocław, ul. Fabryczna 10 lub na naszej stronie: Vonart.com.pl Źródło: Meble Sklepowe - Producent Wyposażenia Sklepów | Vonart.com.pl