czwartek, lipiec 18, 2024
środa, 14 wrzesień 2022 15:38

Poznaj sklep z drukarkami i skanerami 3D

sklep internetowy Outlet3D - drukarki sklep internetowy Outlet3D - drukarki Outlet 3D

OUTLET3D.EU to sklep z drukarkami i akcesoriami do druku 3D. W swoim asortymencie posiadamy części do drukarek 3D, skanerów 3D oraz innych maszyn hi-tech.

Nasz sklep oferuje również lasery liniowe oraz różne urządzenia i akcesoria do automatyki przemysłowej. W ofercie znajdą Państwo zarówno produkty nowe, jak również używane, które zostały przez nas dokładnie sprawdzone pod kątem sprawności działania. 

Przy sklepie działa również forum, w którym zainteresowane osoby mogą wymieniać doświadczenia z innymi miłośnikami druku 3D. Z wykorzystaniem naszych materiałów 3D z łatwością zbudujesz własną drukarkę lub skaner. 

Polecane produkty do druku 3D

Do druku 3D konieczne będą przede wszystkim filamenty. Są to materiały, z których tworzy się wydruki. Występują w szerokiej gamie kolorystycznej. W zależności od technologii druku 3D stosuje się różnego rodzaju filamenty, wykonane z PLA, ABS, PET, czy też nylonu.

Co zaś do samych drukarek 3D, to dużą popularnością wśród użytkowników cieszą się te produkowane przez firmy takie jak HBOT 3D, UBOT 3D oraz 3DGENCE. Najpopularniejszymi akcesoriami do druku 3D są folie, przeznaczone do przykrycia stołu roboczego. Alternatywą dla nich są kleje mocujące, przeznaczone do użytku w drukarkach 3D z podgrzewanym stołem. Po zakończeniu procesu drukowania części drukarki należy wyczyścić acetonem, przeznaczonym specjalnie do podzespołów drukarki. To wszystko znajdą Państwo w naszej ofercie. 

Promocje

W kategorii promocja posiadamy zarówno akcesoria do drukarek 3D, jak i części do drukarek 3D oraz całe drukarki. OUTLET3D.EU to sklep oferujący między innymi części i akcesoria do drukarek 3D w atrakcyjnych cenach. W szczególności zapraszamy do sprawdzenia zakładki wyprzedaż, w której znajdują się aktualnie przecenione produkty. Do Państwa dyspozycji oddajemy również dział obsługi klienta, który zapewnia eksperckie doradztwo oraz pomoc przy wyborze produktów znajdujących się w naszej ofercie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez wbudowany moduł czatu online. 


Artykuł sponsorowany: sklep internetowy Outlet3D - drukarki, skanery, akcesoria 3D