środa, 14 grudzień 2011 17:46

TUI Poland start sprzedaży oferty na sezon Lato 2012!

TUI Poland uruchomiło już s

Sprzedaż pełnej oferty wypoczynkowej na sezon Lato 2012. W tym roku touroperator oferuje największe pod względem ilości portfolio hoteli oraz jeszcze więcej kierunków, z połączeniami ze wszystkich lokalnych lotnisk w całej Polsce. Przy wcześniejszej rezerwacji w okresie do 31 grudnia 2011 r. rabaty sięgają nawet do 20%, a w wybranych hotelach opłata za dziecko wynosi 0 zł.

7 katalogów dla zaspokojenia różnych potrzeb

Na sezon letni TUI przygotowało aż 7 katalogów (2 katalogi TUI Samolotem, TUI Family, TUI Z dojazdem własnym, TUI Premium, TUI Parki rozrywki oraz TUI Zwiedzanie). Nowością jest katalog TUI Zwiedzanie. Zawarte w nim propozycje są odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie Polaków na wypoczynek aktywny, z ciekawą propozycją zwiedzania.

W katalogach TUI znalazło się aż 1069 hoteli, co stanowi największą propozycję ofertową na rynku polskim. Aż 283 spośród tych obiektów to hotele, które po raz pierwszy znalazły się w ofercie TUI. Zdecydowaną większość całego portfolio, bo aż 57%, stanowią obiekty 4-gwiazdkowe, które są wybierane najchętniej. Pozostała część to hotele 3-gwiazdkowe – 28% i 5-gwiazdkowe – 15%. Hotele, po raz pierwszy w tym sezonie, zostały skategoryzowane ze względu na profil Klienta. Wszystkie posiadają odpowiednie oznaczenia w katalogach TUI: dla rodzin, twój hotel, dla par, kluby Magic Life. Takie rozwiązanie sprawia, że wybór staje się jeszcze prostszy.

W nadchodzącym sezonie będzie można wybierać spośród 85 kierunków wyjazdowych oferowanych przez TUI. W katalogach znajduje się wiele nowości, m.in. Hiszpania – Costa del la Luz oraz Menorca, Grecja Zakynthos, Chorwacja – Dubrownik i Split, Bułgaria – Varna region Złote Piaski oraz Formentera i Gomera, a także Szwajcaria – regiony Wallis
i Gryzonia oraz Tessin i Berneński Oberland, Włochy – jezioro Como.

10 lotnisk lokalnych

W sezonie Lato 2012 w ofercie TUI znajdują się propozycje wyjazdowe ze wszystkich 10 lotnisk lokalnych -  z Warszawy, Gdańska, Katowic, Poznania, Krakowa, Łodzi,Rzeszowa, Bydgoszczy, Wrocławia, jak również ze Szczecina – co jest nowością.

TUI nagradza rezerwujących wcześniej

Rezerwując wyjazd w TUI w okresie First Minute®, czyli do 31 grudnia 2011 r., rabaty sięgają nawet do 20%, a w wybranych hotelach opłata za dziecko wynosi 0 zł.

Platforma Multimedialna www.Sn2.pl – sieć portali oferująca szeroką gamę newsów i usług. ZOBACZ.

Sylwester 2011/2012 na Śląsku. Gliwice. ZOBACZ

www.Party-Manager.pl – organizacja imprez na Śląsku. Zespoły muzyczne. Gliwice. ZOBACZ

Wyświetlony 1849 razy
© 2013-2020 by SN2.EU