środa, 29 czerwiec 2011 12:34

eSKY.pl wita lato promocjami!

Internetowego Centrum Podróży eSKY.pl ogłasza nową promocję – Wakacje Marzeń. Osoby kupujące wczasy przez stronę lub infolinię serwisu otrzymają 10 proc. zniżki na rezerwacje hotelowe. Rabat można otrzymać od 29 czerwca do 31 sierpnia.
- Upodobania naszych Klientów są dla nas bardzo ważne. Ostatnio zaobserwowaliśmy, że coraz chętniej wyjeżdżają oni kilka razy w ciągu roku – latem na dłuższy urlop, a wiosną i jesienią na przedłużony weekend tzw. „city break” – mówi Łukasz Neska z Internetowego Centrum Podróży eSKY.pl – Dlatego zdecydowaliśmy się na promocję, która ułatwi naszym Klientom jesienny wyjazd i pozwoli im spędzać czas tak, jak lubią.

Od 29 czerwca do końca wakacji przy zakupie wyjazdów z oferty wczasowej eSKY.pl, klienci serwisu otrzymają 10 proc. zniżki na rezerwację hotelową. Rabat obejmuje wszystkie osoby wyszczególnione w rezerwacji, a nie tylko tą, która ją składa. Kupony zniżkowe są imienne i nie można ich ze sobą łączyć. Chcąc je wykorzystać należy skontaktować się z Telefonicznym Centrum Obsługi (32 728 3000). Rezerwacji hotelowej należy dokonać do końca 2011.

W ramach promocji Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl ułatwia również wyszukanie wyjazdu wakacyjnego dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Wystarczy wypełnić formularz na stronie – zawiera on pytania o: termin, długość, miejsce wyjazdu, cenę, którą klient chciałby zapłacić  oraz o dane kontaktowe – a konsultanci eSKY.pl przygotują najbardziej korzystne oferty i w ciągu 48 godzin skontaktują się z zainteresowaną urlopem osobą.

- Chcemy zachęcić osoby korzystające z naszego serwisu do tego, by nie obawiały się pytać. Ta promocja w dużej mierze opiera się na bezpośrednich kontaktach pomiędzy naszymi konsultantami a klientami. Zagraniczne wakacje są dostępne dla każdego. Trzyosobowa rodzina może spędzić tydzień w Chorwacji za niecałe 3 tys. PLN w trzygwiazdkowym hotelu z dwoma posiłkami dziennie, ta sama rodzina może wyjechać do Turcji i mieć opcję all inclusive za niecałe 5 tys. PLN. Jednak to nie są jedyne możliwości i jeżeli ktoś przeznaczył na wakacje mniejszą kwotę, to my mu pomożemy znaleźć takie wczasy, które będą odpowiadały jego oczekiwaniom – wyjaśnia Łukasz Neska z eSKY.pl. – Podobnie jest w przypadku hoteli. Doba hotelowa w Barcelonie czy Mediolanie, miastach często odwiedzanych podczas jesiennych city break’ów, kosztuje ok. 200 PLN dla dwóch osób w trzygwiazdkowym hotelu. A my od tej kwoty jeszcze odejmujemy 10 proc. rabatu.
Wyświetlony 1132 razy
© 2013-2020 by SN2.EU