wtorek, 02 październik 2018 11:28

Hotel Mercure Piotrków Trybunalski - oferta dla osób prywatnych oraz klientów biznesowych

Hotel Mercure Piotrków Trybunalski to miejsce, które swoim wysokim standardem przyciąga ogromną ilość osób. Jest to zdecydowanie jeden z najlepszych obiektów w tej okolicy - potwierdzają to liczne opinie zadowolonych klientów. Co wyróżnia ten hotel od pozostałych? Przede wszystkim świetnie zorganizowana obsługa, a także różnorodność pakietów.

 

Konferencje i spotkania biznesowe


Hotel Mercure to doskonałe miejsce na konferencję biznesową. Zlokalizowany jest on w niedalekiej odległości od Łodzi, czy też Warszawy. Dogodne położenie sprawia, że uczestnicy wydarzenia z łatwością dojadą na miejsce. Obiekt jest kompleksowo przystosowany do przeprowadzania wydarzeń biznesowych. Znajdują się w nim aż cztery sale konferencyjne. Są one różnej wielkości, więc wszystko zależy od tego, ile osób będzie brało udział w spotkaniu. Ponadto każda sala konferencyjna wyposażona jest w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Fachowa obsługa techniczna sprawia, że klient nie musi dostarczać własnych urządzeń, czy też zajmować się ich podłączaniem. Dla klientów biznesowych jest to sporym ułatwieniem. 

Warto również wspomnieć o tym, że hotel zajmuje się organizacją bankietów, lunchów, czy też innych firmowych imprez okolicznościowych. Obiekt dysponuje własną restauracją, dzięki czemu jakość usług znajduje się na najwyższym poziomie. Każdy szczegół dopracowany jest do perfekcji, co jest szczególnie ważne dla tych, którzy cenią sobie perfekcjonizm.

Atrakcje dla gości prywatnych oraz biznesowych


Hotel Mercure Piotrków Trybunalski dba nie tylko o komfort swoich klientów. Jest to obiekt, który gwarantuje gościom liczne atrakcje. Należą do nich m.in. warsztaty kulinarne (degustacja win lub piwa), scenariuszowe gry integracyjne, tematyczne imprezy taneczne, organizacja turystycznych wycieczek pieszych, występy rozrywkowe (np. kabaretów, grup improwizacyjnych, recitale), wyjazdy na quady, wyjazdy na paintball, fotobudka, łaźnie piwne, a także wiele więcej. 
Oferta atrakcji dodatkowych jest na tyle zróżnicowana, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Na uwagę zasługuje fakt, że załatwieniem wszelkich formalności zajmuje się obiekt. Jest to szczególnie wygodne, jeśli w danym wydarzeniu ma wziąć udział spora grupa osób.

Specjalny pakiet dla zakochanych


Dużym zainteresowaniem ciesz się pakiet dla zakochanych "Tylko mnie kochaj". Korzystają z niego w szczególności osoby, które w wyjątkowy sposób pragną uczcić np. zaręczyny, czy też rocznicę ślubu. Jest to oferta, która pozwala zrelaksować się w luksusowych warunkach. To rozmaite zabiegi SPA dla niej i dla niego. Oprócz tego para może liczyć na romantyczną kolację przy świecach oraz wiele innych przyjemności. 
Pakiet dla zakochany powstał z myślą o najbardziej wymagających osobach, które pragną spędzić wspólne chwile w spokojnej i intymnej atmosferze. Jest to świetna opcja dla osób, które marzą o niesamowitym weekendzie spędzonym tylko we dwoje. Z pewnością będzie to wspaniałe oderwanie od codziennych obowiązków. To okazja na zregenerowanie zarówno swojego ciała, jak i umysłu.

© 2013-2020 by SN2.EU