sobota, czerwiec 22, 2024
piątek, 06 lipiec 2012 13:33

Autan rozszerza ofertę o Autan Tropical

Niestabilny klimat, którego doświadczamy ostatnio  w Europie, z gorącymi latami i nieoczekiwanymi ulewami, to idealne warunki rozwoju dla wielu owadów. Co oznacza, że możemy zauważać coraz więcej gatunków komarów tropikalnych - a zwłaszcza komara tygrysiego. Nowy Autan® Tropical jest najlepszym rozwiązaniem gwarantującym ochronę przed latającymi owadami - nawet tygrysimi
i tropikalnymi komarami.

Coraz częściej musimy chronić się przed komarami. Do niedawna jedyne, co trzeba było zrobić, to użyć środka odstraszającego owady wieczorem, a w ciągu dnia cieszyć się letnim słońcem. jednak podróże zagraniczne oraz międzynarodowy handel spowodowały, że komar tygrysi (żerujący także w dzień) dotarł już do Europy i może stanowić zagrożenie w wielu krajach. Oprócz bolesnego ugryzienia, komar tygrysi może także przenosić choroby. Uważa się, że jest odpowiedzialny za przenoszenie wirusa Chikungunya (ta choroba charakteryzuje się nagłym atakiem gorączki, często towarzyszą jej także bóle stawów. Inne typowe objawy obejmują bóle mięśni, ból głowy, nudności, zmęczenie i wysypkę) którego pierwsze ognisko poza tropikami pojawiło się we Włoszech w 2007 roku.

Autan® rozszerzył swoją ofertę o Autan® Tropical. To świetny sposób, aby chronić się przed zwykłymi, tropikalnymi i tygrysimi komarami, gdy jesteś poza domem w okresie letnim.
Zaledwie sześć lub siedem rozpyleń sprayu z pompką lub cienka, równomierna warstwa aerozolu wystarczy, aby zapewnić ochronę przed uciążliwymi komarami, nawet tropikalnymi, aż do ośmiu godzin.


Wypróbuj produkty z serii Autan® Tropical:

Autan® Tropical Dry Spray Aerozol

Ochrona przed komarami zwykłymi, tropikalnymi i tygrysimi, która trwa nawet do 8 godzin. Dzięki nowej technologii, po aplikacji sprayu Twoja skóra pozostaje gładka i sucha!
Unikalna, innowacyjna technologia Dry Spray wykorzystuje naturalne cząstki mąki kukurydzianej, które wysychają w kontakcie ze skórą. W przeciwieństwie do innych środków odstraszających owady spray nie pozostawia mokrej, lepkiej warstwy, zapewniając skuteczną ochronę i komfort
Cena detaliczna (Dry Spray 100 ml):  około 17.80zł


Autan® Tropical Pump Spray

Dzięki poręcznemu opakowaniu, możesz zabrać go ze sobą wszędzie. Pump Spray chroni nawet do 8 godzin po właściwie wykonanej aplikacji.
Odpowiedni do codziennego użytku. Odstrasza komary zwykłe, tropikalne
i tygrysie, dając Ci komfort i swobodę korzystania z uroków lata.
Cena detaliczna (Pump Spray 100 ml): około 17.80zł