poniedziałek, 16 lipiec 2012 08:28

Varixinal® - lekkie i piękne nogi każdego dnia!

Przejść przez życie tanecznym krokiem to marzenie niejednej kobiety. Jednak co zrobić, gdy nogom doskwiera ból i uczucie ciężkości, a kostki puchną? Te znajome wielu osobom dolegliwości mogą być sygnałem alarmowym poważniejszych komplikacji zdrowotnych, którym na szczęście można zaradzić. Aby każdy dzień był Dniem Lekkich Nóg, warto wypróbować preparaty z linii Varixinal®.


Codzienność niesie ze sobą wiele wyzwań dla naszych nóg. Niektórych z nich nawet sobie nie uświadamiamy. Powszednie aktywności mogą być sporym obciążeniem i niekorzystnie wpływać na krążenie, a nawet stanowić przyczynę bólu i opuchnięć nóg, zmęczonych po całym dniu. Również pozornie przyjemne okoliczności, jak zakupy czy zabawa taneczna, są forsownym wyzwaniem dla naszych nóg. Lekarze ortopedzi porównują taniec do długodystansowego biegu, tyle że dodatkowo tańczymy w niewygodnym obuwiu, a do tego zazwyczaj na wysokim obcasie.

Istnieją jednak sposoby zapewniające lekkość i komfort, a zwłaszcza dbające o piękno i sprawność kończyn dolnych. Przecież nogi są nieodłącznym atrybutem kobiecości, a o ich urodzie decyduje zdrowy wygląd. Jak pokazują statystyki, to właśnie kobiety, częściej od mężczyzn, narażone są na kłopoty żylne. W trosce o zdrowie nóg powinno się więc podjąć działania profilaktyczne: zacząć ćwiczyć, chodzić na spacery, a także zmienić dietę i utrzymywać prawidłową masę ciała. Na kłopoty z układem krążenia kończyn dolnych uskarżają się najczęściej osoby walczące z nadwagą i zapracowane, którym brakuje czasu na regularną aktywność fizyczną. Szczególnie nie należy bagatelizować pierwszych symptomów dolegliwości żylnych. Pojawiające się „pajączki”, opuchnięte kostki i obrzęki po ciepłej kąpieli są objawami sygnalizującymi początki problemu z krążeniem.
Aby nie dopuścić do poważniejszych powikłań, warto regularnie dbać o stan kończyn dolnych dostarczając organizmowi składników, które korzystnie wpływają na system krążenia. Kompozycję dobroczynnych ziół, działających wzmacniająco na ściany naczyń krwionośnych, poprawę elastyczności i prawidłowe funkcjonowanie żył, zawiera Varixinal®, preparat w formie tabletek do regularnego stosowania i łagodzącego żelu, który przynosi natychmiastową ulgę.W składzie Varixinalu® znaleźć można:

•    kasztanowiec zwyczajny (Aesculus hippocastanum) zawiera aktywną substancję aescynę, która utrzymuje elastyczność naczyń krwionośnych;
•    ruszczyk kolczasty (Ruscus aculeatus) sprzyja utrzymaniu prawidłowego krążenia limfatyczno-żylnego; redukuje uczucie ciężkości nóg;
•    wąkrota azjatycka (Gotu Kola) utrzymuje prawidłowe krążenie żylne;
•    borówka czernica (Vaccinium myrtillus) wspomaga tworzenie tkanki łącznej i utrzymanie prawidłowego obiegu krwi w żyłach;
•    hesperydyna (Hesperidin) – bioflawonoid, który (w tabletce w połączeniu z witaminą C) chroni naczynia krwionośne i potęguje działanie składników ziołowych preparatów Varixinal®.

Varixinal® zawiera naturalne i wysokiej jakości składniki, które:

•    wpływają na wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych,
•    wykazują działanie usprawniające mikrokrążenie,
•    minimalizują występowanie obrzęków, uczucia „ciężkich nóg”, skurczy i mrowienia w łydkach,
•    Produkt nie jest modyfikowany genetycznie!

Suplement diety Varixinal® w tabletkach należy stosować w ilości 1 tabletka dziennie, natomiast Varixinal®  ŻEL - wcierać odpowiednią ilość w skórę nóg ruchami od stóp w kierunku kolan 1-2 razy dziennie.

Cena: Varixinal® tabletki 30 tabl. – ok. 34 zł, 60 tabl. – ok. 58 zł, 90 tabl. – 75 zł; Varixinal® ŻEL – 24 zł

© 2013-2020 by SN2.EU