środa, 02 grudzień 2015 13:35

Powiększanie punktu G – wady i zalety zabiegu

Każda kobieta marzy o w pełni satysfakcjonującym życiu erotycznym, pełnym intensywnych orgazmów i wspaniałych doznań. Niestety, większość kobiet może o tym tylko pomarzyć. Czynnikiem determinującym stopień osiąganej przyjemności jest budowa narządów intymnych, a w późniejszych latach życia także ich kondycja. Bo narządy intymne starzeją się, tak, jak całe nasze ciało. Współczesna medycyna pozwala jednak nieco oszukać czas i sprawia, że nawet w dojrzałym wieku można się cieszyć udanym życiem seksualnym.

Powiększanie punktu G – na czym to polega?
Odmładzanie narządów płciowych wciąż budzi wiele kontrowersji, jednak kobiety coraz chętniej korzystają z rozwiązań, oferowanych przez ginekologię estetyczną. Jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów jest obkurczenie pochwy, ale czasem nieodpowiednia elastyczność i zbyt mała szerokość tego narządu nie wystarczają, by zagwarantować kobiecie intensywne i częste doznania. W takiej sytuacji warto zdecydować się na powiększanie punktu G. Zabieg, w którym stosowany jest kwas hialuronowy: http://sthetic.pl/zabiegi/ginekologia-estetyczna/powiekszanie-punktu-g-poprawa-i-wzmocnienie-doznan-intymnych/. Zabiegi kwasem hialuronowym są popularne w medycynie estetycznej, możemy się z nimi spotkać przy okazji korygowania kształtu ust, podnoszenia opadających kącików oczu, czy wypełnianiu owalu twarzy. Kwas ten jest w pełni bezpieczny dla organizmu ludzkiego. W ginekologii kwas hialuronowy wstrzykuje się w ściankę pochwy, dzięki czemu uzyskuje się powiększenie, ujędrnienie i lepszą ekspozycję punktu G. Jest on wówczas lepiej dostępny podczas stosunku oraz bardziej podatny na przyjmowanie bodźców rozkoszy.

Zalety zabiegu
Ginekologia estetyczna to dziedzina medycyny, w której większość zabiegów jest bezbolesna i odznacza się dużą skutecznością. Takim zabiegiem jest również powiększanie punktu G. Zabieg trwa dosłownie kilka minut, nie wymaga hospitalizacji, nie wymaga długiego dochodzenia do siebie po zabiegu. 4 godziny po wstrzyknięciu kwasu, pacjentka może już podejmować wszystkie czynności życiowe, włączając w to współżycie. Zabieg gwarantuje częstsze, intensywniejsze orgazmy. Udane życie seksualne zwiększa poczucie własnej wartości, wprawia w dobry nastrój i powoduje, że z lepszym nastawieniem podchodzimy do codziennych obowiązków, zatem zabieg pośrednio wpływa na wiele aspektów naszego życia. Jest stosunkowo niedrogi i można go wykonać w dobrych klinikach medycyny estetycznej, więc praktycznie każda kobieta może z takiego zabiegu skorzystać. Zabieg nie wymaga wcześniejszego przygotowania, a przeciwwskazaniami do przeprowadzenia zabiegu są infekcje intymne lub krwawienie miesiączkowe. Efekt zabiegu jest natychmiastowy i utrzymuje się przez okres do dwóch lat.

Wady zabiegu
Właściwie jedyną wadą zabiegu jest fakt, że rezultat nie jest uzyskiwany raz na zawsze i po mniej więcej roku, dwóch latach zabieg należy powtórzyć, by nadal móc cieszyć się wyjątkowo udanym życiem seksualnym. Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę fakt, że z przeprowadzenia zabiegu płynie szereg korzyści, a jego koszty nie są wygórowane, wada ta przestaje być poważnym minusem. Można więc stwierdzić, że powiększanie punktu G, przy zastosowaniu nowoczesnych metod współczesnej ginekologii, jest zabiegiem wolnym od wad, całkowicie bezpiecznym i skutecznym.

Chcesz powiększyć swój punkt G i cieszyć się życiem seksualnym? Odwiedź Klinikę Sthetic w Warszawie i dowiedz się więcej na temat zabiegu. Szczegóły na stronie: http://sthetic.pl/.

© 2013-2020 by SN2.EU