sobota, 27 lipiec 2013 17:10

Wakacyjna stylizacja bikini

Latemmożesz pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Poeksperymentuj z intymną fryzurką używając Quattro for Women Bikini, maszynki 3w1. Jako jedyna na rynku posiada z jednej strony elektryczny trymer umożliwiający stylizowanie fryzur intymnych, a z drugiej maszynkę do golenia. Teraz wyjątkowa maszynka Quattro for Women Bikini dostępna jest także w różowym kolorze.

Wyjątkowa maszynka Wilkinson Quattro for Women Bikini z trymerem to idealny przyrząd do stylizacji fryzur intymnych. Wąski pasek, romb, czy też serduszko to kształty, które możesz stworzyć za pomocą wodoodpornego trymera umieszczonego na końcu maszynki. Cztery poziomy regulacji pozwalają na podcięcie włosków na dowolną długość. Umieszczone z przodu maszynki cztery ultra cienkie ostrza zapewniają dokładne golenie, a kratka ochronna minimalizuje ryzyko zacięć. Dwa szerokie paski nawilżające z ekstraktem z jagód alcai oraz jojoby zapobiegają podrażnieniom i umożliwiają łatwe przesuwanie się po delikatnej skórze linii bikini. Szeroka, gumowa rączka maszynki zapewnia precyzję ruchów i nie pozwala na wyślizgnięcie się maszynki podczas jej używania np. pod prysznicem.

Maszynka Wilkinson Quattro for Women Bikini to propozycja dla kobiet, które lubią dbać o siebie i szukają nowoczesnych rozwiązań. Sugerowana cena detaliczna maszynki Wilkinson Quattro for Women Bikini: 44,99 PLN.© 2013-2020 by SN2.EU