piątek, 05 kwiecień 2013 16:25

Wiosna, wiosna… już za oknem

Przeżyliśmy koniec świata, komety, zmianę papieża. To wszystko zapowiada, że ta wiosna będzie totalnie inna niż wszystkie poprzednie. Co zaproponują nam projektanci mody? Jakie trendy będą promować celebryci? Na pewno warto było tyle przejść, by przekonać się o tym na własnej skórze!
W sklepach królować będą suwaki, neonowe kolory, paski. Moda zabierze nas w świat pełen kolorów nie z tej ziemi. To styl, który na pewno nie pozostanie niezauważony. To będzie mieszanka boho, hippie, punku i kolorowych lat 80-tych. Czy jesteście gotowi na całkowite odmienienie swojej szafy? Celebryci, zawsze trendy, już zmienili swoją garderobę. Tym, których nie stać na nowe ciuchy, polecamy trochę wyobraźni, nożyczki i ozdoby. I do dzieła!

Zajrzyjmy teraz do trendów urodowych. Co tam w trawie piszczy? Wracają bujne loki, nieziemskie warkocze i długie grzywki. Na głowie nosić się będzie kolory od super blondu do mega rudości. Makijaże – neonowe cienie do oczu, kreatywne kreski nie tylko w kolorze czarnym. Sięgajcie po fiolety, zielenie, a na imprezę złoto i srebro. Teraz wszyscy szalejemy! Dajmy się zauważyć, rzucić wyzwanie nieśmiałości!

Na tapecie będą też wszelkie zbiegi na ciało. Wypowiadamy wojnę tej nieustannej gonitwie, jaką funduje nam codzienne życie! Masaże, zabiegi na twarz – to teraz promować będą gwiazdy. Nie tylko zagranicą, ale i w Polsce. I tak w Centrum Czapielski Młyn spotkać można Izabelę Trojanowską, która odpoczywa tam między kolejnymi koncertami.  Nie jest ona jedyną celebrytką, która wybrała podobną formę odpoczynku. Na szczęście nie tylko gwiazdy stać na taki relaks.


Znajdź nas na Facebooku - https://www.facebook.com/CentrumOdmladzaniaIOdchudzaniaCzapielskiMlyn?ref=ts&fref=ts
© 2013-2020 by SN2.EU