niedziela, 10 marzec 2013 16:30

Aroma Candle Senses- masaż gorącymi świecami

Zabieg Aroma Candle Sense wykorzystuje dobroczynne ciepło świec do masażu. Magiczny rytuał z użyciem wosku, który po zapaleniu świecy zamienia się w ciepły aromatyczny olej nie tylko dodaje energii ale również wprowadza w stan głębokiego relaksu.

Niepowtarzalny zapach świecy sprawia, że masaż staje się wyjątkowym przeżyciem.

Świece do masażu zawierają masło sojowe, masło Shea, olej jojoba, witaminę E oraz olejki eteryczne. Podgrzane, idealnie rozprowadzają się na skórze, efektywnie odżywiając ją i wygładzając. Ciało zostaje rozpieszczone bogactwem witamin oraz składników regenerujących. Skóra staje się cudownie miękka i idealnie gładka.

Technika masażu klasycznego zastosowana w zabiegu w naturalny sposób pobudza procesy regeneracyjne w skórze, pobudza krążenie, relaksuje i fantastycznie usuwa stres. Masaż świecą intryguje, zaskakuje oraz koi zmysły niepowtarzalnym aromatem, ciepłem i jedwabistym dotykiem. Łagodne światło, przytulna atmosfera i nastrojowa muzyka dopełniają nastrój absolutnego spokoju.

Zabieg przeznaczony jest do każdego typu skóry, która potrzebuje nawilżenia i wygładzenia oraz uzupełnienia lipidów a dodatkowo zapewnia osiągnięcie głębokiego relaksu.

Cena: 190 PLN

Ceny mogą się różnić lokalnie.

Więcej informacji

© 2013-2020 by SN2.EU