środa, 03 październik 2012 13:54

Urodzinowy autobus w stolicy!

W tym roku odbywają się najdłuższe w historii empik.com urodziny. W ramach obchodów lider polskiego e-handlu przygotował kolejną atrakcję, tym razem dla fanów muzyki. 4 października na podbój stolicy ruszy urodzinowy autobus empik.com. Na jego dachu będą się odbywać wyjątkowe mini koncerty najgorętszych zespołów polskiej sceny muzycznej. Dodatkowo każdy, kto odwiedzi busową scenę będzie także mógł złożyć życzenia i otrzymać atrakcyjne upominki.

Gośćmi urodzinowego autobusu empik.com  będą:

Rafał Brzozowski i Ewelina Lisowska
start godz. 12
VII Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego
ul. Wawelska 46

Popkultura
start godz. 14.30
Pomnik Kopernika
ul. Nowy Świat

Future Folk
start godz. 16.30
Empik Junior
ul. Marszałkowska

Muchy
start godz. 19
Plac Zbawiciela

Rafał Brzozowski, polski muzyk i wokalista, znany z programu The Voice of Poland i twórca takich hitów, jak „Tak Blisko” i „Na dobre masz zawsze mnie” oraz Ewelina Lisowska, uczestniczka drugiej edycji polskiego X-Factor, liderka zespołu Nurth, której głos można usłyszećw singlu artystki „Nieodporny rozum”.

Oprócz nich na autobusie zagra zespół reprezentujący warszawską scenę alternatywną - Popkultura, który niedawno zadebiutował płytą „POPKULTURA” i singlem „Tajemnica”. Podczas występu nie zabraknie inspiracji latami 80-tymi w połączeniu ze współczesną techniką realizacji dźwięku. Popkultura jest znana z występów na największych festiwalach w Polsce. Zagrała także koncert pamięci Grzegorza Ciechowskiego.

Kolejnym zespołem, który weźmie udział w obchodach 14-stych urodzin empik.com i zapewni energię osobom wychodzącym z pracy i uczelni będzie Future Folk, który w czerwcu tego roku wydał swoją pierwszą płytę „Zbacowanie”. Dwa światy reprezentowane przez członków zespołu, którzy są pasjonatami muzyki, sprawiają, że ich twórczość to wyjątkowe połączenie muzyki tanecznej z góralszczyzną.

Ostatni, ale nie najmniej ważny koncert na zakończenie urodzinowej trasy autobusu empik.com zagra zespół, który wydał jedną z najbardziej zaskakujących płyt w tym roku. Pierwszy singiel Much z tej płyty „Nie przeszkadzaj mi, bo tańczę” trafił na szczyt list przebojów. To pokazuje, że zespół, który w 2006 roku został obwołany odkryciem roku i do tej pory wydał 3 albumy, wciąż pokazuje świeże podejście do muzyki na polskim rynku.

W tak szerokiej liście artystów, każdy znajdzie dźwięki dla siebie. Autobus empik.com warto odwiedzić także ze względu na możliwość tak bliskiego spotkania z zespołami i liczne niespodzianki oraz prezenty. Na autobusie będą odbywać się mini koncerty, dlatego należy pamiętać, aby wybrać się odpowiednio wcześnie i zdążyć na wyjątkowy występ ulubionego artysty.

Podczas koncertów każdy może dołączyć do grona artystów i dziennikarzy, którzy już złożyli życzenia empik.com, które można obejrzeć pod tym adresem http://www.youtube.com/watch?v=RpveUYmIesA&feature=relmfu

Partnerem urodzinowego autobusu empik.com są wydawnictwa muzyczne Universal Music Polska i Magic Records.

14-ste urodziny empik.com potrwają aż 3 tygodnie. W ramach obchodów „okrągłej” rocznicy sklep przygotował wiele promocji, które cyklicznie będą pojawiać się na stronach. Do 17 października można spodziewać się m.in.:
•    20% rabatów na wszystkie książki
•    15% rabatów na wszystkie perfumy i kosmetyki        
•    50% rabatów codziennie na inny produkt
•    Mp3 do – 20% na ponad 500 000 utworów

Oprócz naprawdę ciekawych propozycji cenowych należy pamiętać – że właśnie trwa niespotykana kumulacja okazji. Praktycznie w każdej kategorii można kupić masę produktów taniej o 20 lub 50%,
z darmową wysyłką, a dokonując zamówienia na dowolną wartość i składając życzenia urodzinowe dla sklepu można wziąć udział w rywalizacji o atrakcyjne nagrody. Czekają książki, gry, wycieczka, roczny zapas Frugo, konsole, zegarki i wiele innych nagród. Dodatkowo osoby, które w czasie trwania akcji urodzinowej założą konto w internetowym mBanku otrzymają gwarantowane 100 zł na zakupy w sklepie empik.com

Więcej informacji o 14 urodzinach na stronach urodziny.empik.com oraz empik.com

© 2013-2020 by SN2.EU