piątek, 20 czerwiec 2014 18:41

Medalowe przekąski na mundial

Zdrowe przekąski Crispy Natural Zdrowe przekąski Crispy Natural

 

Blisko połowa, bo aż 47% Polaków* codziennie je różnego rodzaju przekąski. Właściwie niemal każdy z nas podjada coś niekoniecznie zdrowego przynajmniej raz w tygodniu (81%), a wydarzenia sportowe takie jak trwający mundial

sprawiają, że jeszcze częściej sięgamy do paczki po tłuste, przekąski. Dodatkowo, popijane gazowanymi napojami są niezdrową, kaloryczną bombą.

 

Pozornie tanie, chrupiące i pełne smaku chipsy ziemniaczane czy popcorn, w rzeczywistości okazują się wysokokaloryczną, tłustą i bogatą w sól oraz konserwanty przekąską. Niestety, w trakcie światowych rozgrywek piłkarskich mało który kibic sprawdza skład przegryzek znajdujących się w zasięgu jego ręki. Czy jest sposób aby powstrzymać kibiców przed pochłonięciem tysięcy pustych kaorii? Dobrym rozwiązaniem mogą okazać się naturalne odpowiedniki chipsów, czyli suszone plasterki owoców, warzyw lub serów, które możemy przygotować sami w domu lub skorzystać z gotowych, np. od Crispy Natural. Są suszone, dzięki czemu nie zawierają tłuszczu oraz zachowują wysoki poziom składników odżywczych oraz błonnika pokarmowego.

Dodatkowo, są niskokaloryczne, chrupiące i pyszne, więc zachwycą nawet najbardziej wymagającego kibica!

 

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

© 2013-2020 by SN2.EU