środa, 10 lipiec 2013 15:45

Śniadaniowe wariacje z Bakalland

Każdy ma swoje ulubione kolory, zapachy czy smaki. Ich łączenie jest często wyrazem naszej spontanicznej twórczości – także na talerzu. Bakalland, jako specjalista do spraw nowatorskich rozwiązań, postanowił wesprzeć naszą radosną kreatywność o poranku. Teraz podaje nam na tacy nowe, barwne i pyszne śniadaniowe propozycje, dzięki którym przygotujemy pierwszy posiłek według

własnych preferencji i bez żadnych ograniczeń!

Jak zamienić śniadaniowe, standardowe poranki w kolorowy, energetyczny i przede wszystkim skrojony na miarę naszych preferencji posiłek? Marka Bakalland, wprowadziła na rynek nowatorskie produkty – bakalie na śniadanie Bakalland. To trzy, najczęściej wykorzystywane jako dodatek do płatków, owsianki oraz musli, kompozycje smakowe, a wśród nich najwyższej gwarantowanej przez Bakalland jakości chrupiące pestki dyni, słodkie rodzynki i soczysta żurawina.

Teraz są dostępne w 150 g opakowaniach, które przeciętnie odpowiadają trzem porcjom produktu dodanego do śniadania. Razem z nimi, nareszcie zaprojektujemy poranny posiłek tak jak lubimy – bez konieczności sięgania po gotowe mieszanki lub wzbogacając o wybrane składniki, tą ulubioną. Już garść bakalii dodana do porannego posiłku wystarczy, aby energia i dobre samopoczucie nie opuszczały nas do końca dnia.

Bakalie na śniadanie Bakalland zapakowano w nowoczesne, apetyczne i poręczne torebki typu easy open. Wygodne i proste w użyciu są innowacyjną propozycją zarówno dla tych, którzy lubią eksperymentować ze smakami, jak również cenią sobie łatwe i szybkie pomysły z uwagi na aktywny tryb życia. Ich różnorodność i możliwość komponowania autorskich śniadaniowych projektów, które urozmaicą dietę, z pewnością zostaną docenione nawet przez najmłodszych konsumentów. Śniadaniowe propozycje Bakalland wyróżniają się unikalnym i konsekwentnym designem, ułatwiającym odnalezienie nowej linii produktów na sklepowych półkach.

Bakalland zadbał także o informacje dotyczące wartości odżywczych śniadaniowych bakalii, które znajdują się na tylnej ściance opakowania. Wyraźnie podkreślone, stanowią cenne źródło wiedzy, dla wszystkich, dla których zdrowy tryb życia i właściwie planowana dieta jest bardzo ważna.

Więcej informacji: www.bakalland.pl

Wyświetlony 840 razy
© 2013-2019 by SN2.EU