wtorek, czerwiec 06, 2023
wtorek, 28 marzec 2023 16:33

Akcesoria i artykuły podróżne dla najmłodszych - sprawdź sklep Jukki!

Podróże samochodowe Podróże samochodowe mat.prasowe

Każda podróż z dzieckiem to wyzwanie dla rodzica. Aby była udana, potrzebny jest nie tylko dobry plan, ale i akcesoria podróżne. Niezbędne są one zarówno podczas wojaży samochodowych, jak i samolotowych czy pociągowych. Akcesoria podróżne przydają się również na krótkich trasach – np. w czasie spacerów w mieście. Jakie produkty sprawiają, że podróż z dzieckiem jest komfortowa i bezpieczna?

O czym pamiętać wyruszając w podróż z dzieckiem?

W czasie podróży maluchowi trzeba zapewnić i komfort, i bezpieczeństwo. Nie można też zapominać o rozrywce. Zrelaksowane i spokojne dziecko lepiej zniesie trudy wojaży czy to po Polsce, czy po świecie. Praktyczne i funkcjonalne akcesoria podróżne polubią też rodzice. Dzięki nim przemieszczanie stanie się łatwiejsze.

W podstawowe gadżety wyposażyć powinien się każdy bez względu na to, czy z maluchem pokonuje tysiące kilometrów, czy też podróżą nazywa wyprawę do parku. Na krótkich, spacerowych trasach przydatne będą chociażby akcesoria podróżne do wózka. Do nich zalicza się m.in. wkładki czy specjalne haczyki, które przyczepia się do jego ramy. W czasie krótkodystansowych podróży przydadzą się również koce piknikowe, maty do przewijania, a także torby i plecaki, w których rodzic schowa wszystko to, co potrzebne.

Co zabrać w samochodową podróż z dzieckiem?

Podróże samochodowe dają dużo wolności i pozwalają stosunkowo łatwo odkrywać bliższą i dalszą okolicę. Na samochodowe wojaże zabierać można nawet najmniejsze dzieci. Aby były one w pojeździe bezpieczne, obowiązkowo muszą znajdować się w foteliku dopasowanym do ich wieku. Czas w nim spędzony umilą maluchom nie tylko zabawki, ale i specjalne kocyki do fotelików samochodowych z wycięciami na pasy. Modele takie proponuje sklep Jukki.pl, który dba, aby tekstylne akcesoria podróżnicze dla najmłodszych wykonane były z wysokojakościowych tkanin certyfikowanych znakiem OEKO-TEX® STANDARD 100. Kocyki do fotelików samochodowych są gwarancją komfortu cieplnego bez względu na porę roku. Dzięki temu, że są uszyte z naturalnych materiałów, nie powodują pocenia się czy przegrzania dziecka. Z powodzeniem zastąpią kurtkę lub zimowy kombinezon, gwarantują wygodę podróży i swobodę ruchów maluchowi.

Marka Jukki.pl dbając o bezpieczeństwo i komfort najmłodszych podróżników, swoją ofertę uzupełniła też o ergonomiczne rogale na szyje. Ich zadaniem jest pomoc w zachowaniu odpowiedniej pozycji ciała, a także niwelowanie wstrząsów i opadania główki. Poduszki podróżne dla dzieci od Jukki.pl to dobry wybór zarówno do samochodu, jak i do samolotu, pociągu, autobusu. Wykonane z wysokiej jakości materiałów posiadają antyalergiczne wypełnienie i miłą w dotyku poszewkę. Przeznaczone są one dla dzieci powyżej 2 roku życia.

Bez względu na to, czy podróż z dzieckiem ma być tą samochodową, autobusową czy samolotową akcesoria takie jak kocyki, pakowne torby i plecaki, osłonki przeciwsłoneczne, rogale na szyje czy parasolki do wózka są niezbędne. Zapewnią one dziecku wygodę, a rodziców upewnią, że maluch w podróży jest bezpieczny i zaopiekowany.