poniedziałek, 20 czerwiec 2022 11:52

Rajstopy dla każdego

rajstopy Conteshop rajstopy Conteshop pixabay

Rajstopy bardzo często są dopełnieniem stroju kobiety. W szczególności odpowiednio dobrane rajstopy potrafią w dużym stopniu poprawić wygląd naszego ubioru. W ofercie naszego sklepu można znaleźć przeróżne rodzaje rajstop damskich, więc każda z was z pewnością wybierze idealne dla siebie.

 

Rodzaje rajstop

Wbrew pozorom rajstopy dzielą się na wiele rodzai:

 • klasyczn
 •  modelujące
 • wzorzyste
 • ażurowe
 • cienkie
 • z tatuażem
 • grube
 • ciążowe
 • dla Panny Młodej
 • pończochy
 • spodenki wyszczuplające

Cała gama rajstop do wyboru sprawia, że kobiety o przeróżnej budowie ciała oraz o różnych gustach wybiorą coś dla siebie.

Z czego mogą być wykonane rajstopy?

W głównej mierze do produkcji rajstop używa się bawełny i elastanu. Dzięki temu są one wygodne, a zarazem rozciągliwe i dopasowane do ciała.

Oczywiście nie są to jedyne produkty wykorzystywane do produkcji rajstop. Możemy również spotkać rajstopy, do których użycia zostały wykorzystane: akryl, poliester, kaszmir, polipropylen, a nawet wełna.

Dostępne są rajstopy wykonane z całej gamy materiałów, co zaspokoi wymagania nawet najbardziej wymagających klientów naszego sklepu.

Gęstość rajstop

Wbrew pozorom rajstopy nie zawsze muszą być cienkie. Mamy do wyboru przeróżne gęstości: od 8 aż do 450 gramów. Cieńsze rajstopy będą sprawiały efekt "drugiej skóry", przez co są one idealną propozycją do biura. Oczywiście wraz z mniejszą gęstością spada trwałość produktu. Jeśli gęstość jest mniejsza, to łatwiej o rozerwanie rajstop.

Rajstopy o większej gęstości, są droższe, ale również trwalsze. Z pewnością posłużą nam dłużej niż cieńsze produkty. Jednakże nie będą one sprawiały efektu "drugiej skóry".

Kolor rajstop

Cieńsze rajstopy występują w niewielu kolorach, najczęściej spotykane kolory to: brązowy, cielisty, czarny. Rajstopy o większej gęstości występują w wielu kolorach. Sprawdzając ofertę grubszych rajstop, będziemy mogli wybierać pomiędzy przeróżnymi kolorami, nie tylko ciemnymi i cielistymi.

Rajstopy nie tylko do biura

Ciągle panuje błędne przekonanie, że rajstopy nadają się jedynie do biura i nigdzie indziej. Nie powinniśmy zwracać uwagi na ten mit, ponieważ rajstopy są świetnym wyborem do większości ubiorów. Dzięki szerokiemu asortymentowi naszego sklepu z pewnością uda się wpasować rajstopy do większości outfitów, które wymyślimy. Mając do wyboru dużą ilość kolorów oraz rozmiarów, nie musimy się martwić, że nie znajdziemy idealnych dla siebie rajstop.

Musimy pamiętać, że to my powinniśmy czuć się komfortowo w naszym ubiorze. Jedne osoby wprost uwielbiają chodzić w rajstopach, a inne wprost ich nie trawią.

© 2013-2020 by SN2.EU